آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 4 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 71031
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ فروردین, ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  «ابوطالب» دانش‌آموز رودبار جنوب به دلیل بلد نبودن درس ریاضی با خط کش آهنی معلم مورد ضرب و شتم قرار گرفت که در پی این حادثه مدیر آموزش‌وپرورش منطقه استعفا داد.

  تنبیه دانش‌آموز رودبار جنوب با خط کش آهنی/ استعفای مدیر آموزش‌وپرورش + فیلم

  آوای شمال/فیلمی در شبکه‌های مجازی منتشر شده که در این فیلم، دانش‌آموز پسر یکی از روستاهای جنب کرمان از تنبیه بدنی خود با خط کشی آهنی معلم آن هم به دلیل بلد نبودن درس ریاضی خبر می‌دهد. در همین رابطه امید سلاجقه رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش  استان کرمان به تسنیم گفت: […]

  آوای شمال/فیلمی در شبکه‌های مجازی منتشر شده که در این فیلم، دانش‌آموز پسر یکی از روستاهای جنب کرمان از تنبیه بدنی خود با خط کشی آهنی معلم آن هم به دلیل بلد نبودن درس ریاضی خبر می‌دهد.

  در همین رابطه امید سلاجقه رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش  استان کرمان به تسنیم گفت: ابوطالب دانش‌آموز ابتدایی ساکن یکی از روستاهای رودبار جنوب کرمان است به دلیل بلد نبودن درس ریاضی از سوی معلم مورد تنبیه بدنی با خط کش قرار گرفته است.

  وی افزود: در پی این حادثه تلخ مدیر آموزش‌وپرورش رودبار جنوب استعفا داد و آموزگار این مدرسه روستایی که مدیر آموزگار است از سمت مدیریت برکنار شد و پرونده وی برای رسیدگی و صدور رای به هیئت رسیدگی به تخلفات اداری ارجاع شد.

   

  رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش استان کرمان گفت: بارها به معلمان اعلام کرده‌ایم که تنبیه بدنی دانش‌آموزان تخلف است و بخشنامه‌های مربوط در این رابطه را نیز ابلاغ کرده‌ایم اما متأسفانه بازهم این تخلف در برخی مدارس مشاهده می‌شود.

  به گزارش تسنیم، بهمن سال گذشته نیز بر اثر تنبیه یک معلم در رودبار کرمان  مداد به سر دانش‌آموز فرو رفت که با دستور فخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر آموزش و پرورش، معلم مورد نظر آماده به خدمت شد.

  برچسب ها :

  نظرات