آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ , Saturday 11 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 71025
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ فروردین, ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۴
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  وزارت کشور مصر در بیانیه‌ای اعلام کرد که اعضای باند تروریستی را با مقادیر زیادی مواد منفجره دستگیر کرده‌ است.

  دستگیری ۱۳ تروریست در استان‌های مختلف مصر

  آوای شمال/وزارت کشور مصر در بیانیه‌ای از متلاشی شدن یک باند تروریستی متشکل از ۱۳ نفر در استان‌های دمیاط، البحیره، اسکندریه و کفرالشیخ خبر داد. در این بیانیه آمده است که باند مذکور به منظور ایجاد هرج‌و مرج و بی‌ثباتی در کشور و اجرای عملیات‌های تروریستی و انفجار جهت هدف قرار دادن نهادهای دولت، تأسیسات […]

  آوای شمال/وزارت کشور مصر در بیانیه‌ای از متلاشی شدن یک باند تروریستی متشکل از ۱۳ نفر در استان‌های دمیاط، البحیره، اسکندریه و کفرالشیخ خبر داد.

  در این بیانیه آمده است که باند مذکور به منظور ایجاد هرج‌و مرج و بی‌ثباتی در کشور و اجرای عملیات‌های تروریستی و انفجار جهت هدف قرار دادن نهادهای دولت، تأسیسات دولتی، اماکن مسیحیان و تعدادی از شخصیت‌ها و نیروهای پلیس برنامه‌ریزی کرده بودند.

  خبرگزاری آلمان با اعلام این خبر افزود که در داخل دو مزرعه در استان‌های البحیره و اسکندریه تعدادی مخفیگاه‌های زیرزمینی پیدا شده است که از آنها برای تولید مواد منفجره، انبار کردن اسلحه و مهمات جهت تحویل آن به عناصر تروریستی استفاده می‌شده است.

  در این بیانیه همچنین اشاره شده است که نیروهای امنیتی مقادیری ماده (ار دی اکس) که برای تولید مواد منفجره قوی استفاده می‌شود، تعداد زیادی اسلحه خودکار، مسلسل، گلوله ساچمه‌ای، مقادیری مهمات، مین و بمب‌های دست‌ساز کشف و ضبط کرده‌اند.

  نهاد امنیتی وزارت کشور مصر اخیرا اعلام کرد که دو متهم را در ارتباط با انفجار کلیساهای مذکور دستگیر کرده است که این دو نفر از اعضای باندهای تروریستی و تکفیری هستند.

  یکشنبه گذشته مصر شاهد دو انفجار یکی در کلیسای طنطا و دیگری در کلیسای طنطا بود که در نتیجه آن ۴۵ نفر کشته و بیش از ۱۰۰ نفر نیز زخمی شدند.

   

  برچسب ها :

  نظرات