آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 4 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 71014
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ فروردین, ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۰
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با اشاره به اینکه دختر 14 ساله‌ای قربانی هوس‌های یک سرباز شده بود، گفت: این مجرم با اغفال دختربچه 14 ساله و به دست آوردن عکسهای وی به دنبال اخاذی و سوء استفاده از او بود که از سوی پلیس فتا دستگیر شد.

  دستگیری پایان خط هوسرانی یک جوانی/ اخاذی ۴۰۰ میلیون ریالی از دختر ۱۴ ساله

  آوای شمال/سرهنگ محمد‌مهدی کاکوان رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با اعلام خبر فوق اظهار داشت: فردی با مراجعه به این پلیس ضمن ارائه شکایت خود بیان داشت‌ فردی با اغفال دختر ۱۴ ساله‌اش با گرفتن عکس‌های شخصی وی، اقدام به تهیه تصاویری مستهجن از وی نموده و ضمن تحت تاثیر قرار دادن زندگی‌ آنها، کار […]

  آوای شمال/سرهنگ محمد‌مهدی کاکوان رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با اعلام خبر فوق اظهار داشت: فردی با مراجعه به این پلیس ضمن ارائه شکایت خود بیان داشت‌ فردی با اغفال دختر ۱۴ ساله‌اش با گرفتن عکس‌های شخصی وی، اقدام به تهیه تصاویری مستهجن از وی نموده و ضمن تحت تاثیر قرار دادن زندگی‌ آنها، کار را به جایی رسانده که حتی دخترش حاضر به همکاری جهت پرداخت مبلغ چهارصد میلیون ریال از حساب بنده به فرد شیاد شده است.

   رئیس پلیس فتا تهران بزرگ افزود: با توجه به اینکه جهت پی جویی موضوع نیاز به حضور دختر شاکی ضروری بوده پس از کسب مجوزهای قضایی با انجام اقدامات روانشناسانه و اعتماد‌سازی لازم دختر شاکی یقین نمود که همکاری وی با پلیس مشکل ساز نبوده و به نفع وی خواهد بود که پس از تحقیقات کامل و جامع از وی روشن شد متهم فردی ۲۶ ساله بوده که سرباز یکی از بیمارستان‌های شهر تهران است و با اغفال دختر و تهیه تصاویری از وی در حال سوء استفاده و اخاذی از ایشان بوده و تاکنون مبلغ چهارصد ملیون ریال وجه نقد و طلا از وی اخاذی نموده و مجددأ درخواست‌های دیگری هم از وی دارد.

  سرهنگ کاکوان ادامه داد: به دلیل حساسیت موضوع اکیپ مجربی از این پلیس جهت دستگیری متهم اعزام و با دستگیری وی ادله جرم الکترونیکی وی کشف و ضبط گردید و با اعتراف نامبرده مشخص شد متهم با افراد دیگری نیز چنین ارتباط و اقدامی را انجام داده و انگیزه خود را از ارتکاب به چنین اعمالی کسب مال اعلام نمود‌، که با صدور قرار قانونی لازم متهم به زندان اوین اعزام گردید.

  وی تاکید کرد: حتما والدین بر فعالیت سایبری فرزندان خود نظارت داشته باشند و آموزش‌های لازم را به آنها بدهند که در این فضا چگونه رفتار نمایند.

  رئیس پلیس فتا تهران در ادامه به شهروندان محترم هشدار داد که به فرزندانتان بگویید هیچ گاه اطلاعات شخصی خود را برای کسی بازگو نکنند و اطلاعات مهم شخصیشان را از جمله تصاویر خصوصی خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک نگذارند و یا برای کسی ارسال نکنند.

  سرهنگ کاکوان در پایان از مردم خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک از طریق سایت پلیس فتا به نشانی www.CyberPolice.ir قسمت ثبت گزارشات مردمی آن را ثبت نمایند.

   

  برچسب ها :

  نظرات