آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 4 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 71009
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۸
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 4 از آمادگی 95 مرکز خرید در سراسر استان برای خرید محصول گندم به نرخ تضمینی(دولتی) خبر داد.

  آغاز خرید تضمینی گندم در خوزستان/ سقفی برای خرید نیست

  آوای شمال/خوزستان در اهواز اظهار کرد: برداشت گندم در مناطق جنوبی استان از جمله شهرهای اهواز، هندیجان، خرمشهر و امیدیه در حال انجام است و تاکنون ۳ هزار و چهارصد تن گندم از کشاورزان این مناطق خریداری شده است. مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه چهار در ادامه با برشمردن تجربیات به دست آمده […]

  آوای شمال/خوزستان در اهواز اظهار کرد: برداشت گندم در مناطق جنوبی استان از جمله شهرهای اهواز، هندیجان، خرمشهر و امیدیه در حال انجام است و تاکنون ۳ هزار و چهارصد تن گندم از کشاورزان این مناطق خریداری شده است.

  مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه چهار در ادامه با برشمردن تجربیات به دست آمده شرکت غله در خصوص خرید گندم داخلی و نگهداری و نیز نظارت بر تولید آرد، خاطر نشان کرد: حفظ کیفیت گندم‌های ذخیره‌سازی شده و ارتقای کیفیت آرد و نان حاصل تجربه و تلاش کارکنان خدوم این شرکت است.

  وی در ادامه تصریح کرد: در خرید محصولات کشاورزی بخصوص گندم باید تلاش بیشتر شود تا موجبات رضایت مندی کشاورزان عزیز فراهم شود.

  مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۴ افزود: هر کیلوگرم گندم معمولی با قیمت ۱۳۰۰ تومان و هر کیلوگرم گندم دوروم یک‌هزار و۳۳۰ تومان خریداری می‌شود؛ عملیات پرداخت وجوه خرید گندم به کشاورزان خوزستانی از طریق شعب بانک عامل یعنی بانک کشاورزی انجام خواهد شد.

  مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۴ تصریح کرد: سقفی برای خرید تضمینی گندم نداریم و کشاورزان هر میزان محصول داشته باشند، از آنها خریداری خواهد شد.

  حسین‌پور در ادامه از خرید دانه روغنی کلزا از اوایل فروردین در استان خوزستان خبر داد و گفت: این خرید تا آخر خردادماه ادامه خواهدداشت.

  این مسؤول اظهار کرد: با توجه به پیش‌بینی و اعلام از سوی سازمان جهاد کشاورزی در خصوص تولید حدود ۲۶ هزار و پانصد تن دانه روغنی کلزا، انتظار می‌رود حدود ۲۶ هزار تن کلزا توسط این شرکت خریداری و تاکنون از شهرهای شوشتر و شادگان مقدار ۴۰۰ تن دانه روغنی کلزا خریداری شده است.

  وی به قیمت خرید دانه کلزا اشاره کرد و گفت: قیمت خرید تضمینی هر کیلوگرم دانه کلزا با ۲ درصد ناخالصی و ۱۰ درصد رطوبت ۲۷ هزار و هشتصد و سی ریال در مراکز خرید تعیین و تا ۱۰ درصد ناخالصی و ۲۰ درصد رطوبت نیز قابل خریداری است.

  حسین‌پور در پایان افزود: به ازای هر درصد افت رطوبتی بالای ده درصد و افت ناخالص بالای ۲ درصد، از وزن محصول کلزای تحویلی کسر و بهای آن محاسبه و پرداخت خواهد شد.

   

  برچسب ها :

  نظرات