آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ , Thursday 2 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 71002
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۵
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  جدیدترین ارزیابی کیفی خودروهای تولید داخل در روزهای پایانی پارسال نشان می‌دهد پراید، تیبا، ام‌وی‌ام ۱۱۰ و پژو پارس در رده‌های پائین کیفی خودروهای زیر ۵۰ میلیون تومان قرار گرفته‌اند.

  بی‌کیفیت‌ترین خودروهای تولیدی شب عید/ پراید، تیبا و پژو پارس در پایین‌ترین رده

  آوای شمال/در اسفند ماه ۹۵ تعداد ۷۲هزارو ۶۶۶ دستگاه خودرو در کشور تولید شد که ۹۹ درصد از این میزان تولید به خودروهای گروه سبک و یک درصد هم به خودروهای گروه سنگین اختصاص داشته است. خودروهای تولیدی کشور در این ماه شامل ۴۱ مدل درگروه سبک و ۹ مدل در گروه سنگین بوده است. […]

  آوای شمال/در اسفند ماه ۹۵ تعداد ۷۲هزارو ۶۶۶ دستگاه خودرو در کشور تولید شد که ۹۹ درصد از این میزان تولید به خودروهای گروه سبک و یک درصد هم به خودروهای گروه سنگین اختصاص داشته است. خودروهای تولیدی کشور در این ماه شامل ۴۱ مدل درگروه سبک و ۹ مدل در گروه سنگین بوده است.

  گروه سبک:

  ۱- بخش وانت:

  در بخش وانت، خودروی وانت تندر با اخذ ۳ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص داده است.

  ۲- بخش سواری:

  در بخش سواری خودروهای نیومزدا ۳، گرند ویتارا، کیا سراتو و ساندرو با اخذ ۴ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.

  پایین تر از ۵۰ میلیون تومان

  گروه سنگین:

  ۱- بخش باری:

  در این بخش خودروهای کشنده  ولوو ۵۰۰FH و کشنده ولوو ۴۶۰FH، کشنده اسکانیا ۴۱۰G و کشنده اسکانیا ۴۶۰R با اخذ ۴ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل  را در این ماه به خود اختصاص دادند.

  ۲- بخش مسافری:

  در این بخش تنها خودروی تولیدی اتوبوس بین شهری اسکانیا ۴۲۱۲ مارال است.

  انتهای پیام/

   

  برچسب ها :

  نظرات