آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ , Tuesday 7 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 70981
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۴
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  سازمان همکاری اسلامی امروز بین‌المللی کردن قضیه اسرای فلسطینی در بند زندان‌های رژیم صهیونیستی و افشای تجاوزات این رژیم را خواستار شد.

  سازمان «همکاری اسلامی» بین‌المللی کردن موضوع اسرای فلسطین را خواستار شد

  آوای شمال/سازمان همکای اسلامی امروز دوشنبه بر حمایت از قضیه اسرای فلسطینی در بند زندان‌های رژیم صهیونیستی تأکید و از پایداری و اصرار اسرا برای اعتصاب غذا به منظور رساندن پیام خود به جهانیان قدردانی کرد. خبرگزاری آناتولی گزارش داد که در این بیانیه همچنین به اقدامات جائرانه رژیم صهیونیستی و رفتارهای غیرانسانی و محرومیت […]

  آوای شمال/سازمان همکای اسلامی امروز دوشنبه بر حمایت از قضیه اسرای فلسطینی در بند زندان‌های رژیم صهیونیستی تأکید و از پایداری و اصرار اسرا برای اعتصاب غذا به منظور رساندن پیام خود به جهانیان قدردانی کرد.

  خبرگزاری آناتولی گزارش داد که در این بیانیه همچنین به اقدامات جائرانه رژیم صهیونیستی و رفتارهای غیرانسانی و محرومیت از حقوق اساسی اسرا اشاره شده است.

  «یوسف بن أحمد العثیمین» دبیرکل سازمان همکاری اسلامی در این باره بر حمایت این سازمان از خواسته‌های مشروع اسرا و استمرار تلاش‌ها برای تحقق آزادی، عدالت و کرامت اسرا تأکید کرد.

  وی همچنین اهمیت مطرح کردن قضیه اسرای فلسطینی در محافل بین‌المللی و رسوا کردن سیاست‌های نژادپرستانه رژیم اشغالگر را مورد تأکید قرار داد.

  العثیمین در ادامه از جامعه جهانی خواست رژیم صهیونیستی را به احترام گذاشتن به قانون بین‌‌المللی، توافقنامه‌های ژنو و تمامی معاهدات بین‌المللی مرتبط با آن وادار سازد.

  صبح امروز دوشنبه حدود ۲ هزار اسیر فلسطینی در بند زندان‌های رژیم صهیونیستی اعتصاب غذای نامحدود خود را اعلام کرده و خواستار بهبود شرایط زندان‌ها شدند.

  اعلام اعتصاب غذای دسته‌جمعی اسرای فلسطینی امروز مصادف با «روز اسیر فلسطینی» است.

   

  برچسب ها :

  نظرات