آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 2 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 70962
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۱
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  رویترز اعلام کرد:قیمت طلا با پناه بردن سرمایه‌گذاران به دارایی‌های امن به دنبال تنش‌های ژئوپلتیکی در مورد کره شمالی،به بالاترین قیمت 5 ماه گذشته رسید و 1290.20 دلار در هر اونس فروخته شد.

  قیمت طلا به بالاترین رقم ۵ ماه گذشته رسید/احتمال ورود به کانال ۱۳۰۰ دلاری

  آوای شمال/با پناه بردن سرمایه‌گذاران به دارایی‌های امن به دنبال تنش‌های ژئوپلتیکی در مورد کره شمالی،  قیمت طلا در معاملات امروز به بالاترین قیمت ۵ ماه گذشته رسید. هر اونس طلا پس از اینکه در ساعات اولیه معاملات به ۱۲۹۵٫۴۲ دلار، بالاترین قیمت از اوایل نوامبر، رسید، اکنون با ۴٫۵۱ دلار افزایش نسبت به آخرین […]

  آوای شمال/با پناه بردن سرمایه‌گذاران به دارایی‌های امن به دنبال تنش‌های ژئوپلتیکی در مورد کره شمالی،  قیمت طلا در معاملات امروز به بالاترین قیمت ۵ ماه گذشته رسید.

  هر اونس طلا پس از اینکه در ساعات اولیه معاملات به ۱۲۹۵٫۴۲ دلار، بالاترین قیمت از اوایل نوامبر، رسید، اکنون با ۴٫۵۱ دلار افزایش نسبت به آخرین قیمت روز جمعه ۱۲۹۰٫۲۰ دلار فروخته شد.

  با افزایش ارزش دلار در برابر «ین» و تقویت آن از کمترین قیمت ۵ ماه گذشته، قیمت طلا اندکی از افزایش‌های خود را از دست داد.

  کره شمالی روز یک‌شنبه یک آزمایش موشک بالستیک ناموفق انجام داد. تنش‌های ژئوپلتیکی از هفته‌های گذشته با اتخاذ موضع سخت‌تر ترامپ در قبال پیونگ‌یانگ، شدت گرفته است.

  ادوارد میر، تحلیلگر اف‌سی استون گفت: «احتمالا طلا در آستانه انتخابات فرانسه به افزایش ادامه خواهد داد؛ همچنین تنش‌های در مورد کره شمالی می‌تواند بازار را نسبتا عصبی نگاه دارد.»

  احساس افزایشی حاکم بر بازار با آمارها تایید شد. این آمار نشان می‌دهد که سفته بازار برای چهارمین هفته متوالی و منتهی به ۱۱ آوریل معاملات خود را افزایش داده‌اند.

  ذخایر طلای گلدتراست، بزرگ‌ترین صندوق سرمایه‌گذاری طلا در جهان بیش از ۶ تن در روز پنج شنبه افزایش یافته است که بیشترین میزان در یک روز در یک ماه گذشته به شمار می‌رود.

  بلاتکلیفی در مورد سیاست ترامپ در قبال کره شمالی از زمان حمله آمریکا به سوریه رشد کرده است.

  البته استفاده از بزرگ ترین بمب تاریخ از سوی ارتش آمریکا در افغانستان در هفته گذشته نیز بر نگرانی‌ها افزوده است.

  وانگ تائو، تحلیلگر بازار در این‌رابطه گفت انتظار می رود که قیمت طلا تا ۱۳۰۳ دلار در هر اونس بالا رود چراکه سطح مقاومتی ۱۲۸۲ دلار را شکسته است.

   

  برچسب ها :

  نظرات