آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ , Saturday 4 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 70892
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ فروردین, ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۱
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  عدم رعایت مسائل بهداشتی در یکی از رستوران‌های ترامپ بازرسان را مجبور به آغاز تحقیقات گسترده در این مورد کرد.

  رستورانی که برای ترامپ دردسرساز شد

  آوای شمال/روزنامه “هافینگتن پست عربی”، بازرسان بخش مشاغل و قوانین شغلی در ایالت فلوریدا در گزارش ۲۶ ژانویه ۲۰۱۷ خود پس از بازرسی رستوران “وینتر وایت هاوس”، متعلق به ترامپ در “پالم بیچ”، بیش از ۱۰ مورد تخلف را در این رستوران کشف کردند. روزنامه “میامی هرالد” به عنوان اولین روزنامه ای که به این […]

  آوای شمال/روزنامه “هافینگتن پست عربی”، بازرسان بخش مشاغل و قوانین شغلی در ایالت فلوریدا در گزارش ۲۶ ژانویه ۲۰۱۷ خود پس از بازرسی رستوران “وینتر وایت هاوس”، متعلق به ترامپ در “پالم بیچ”، بیش از ۱۰ مورد تخلف را در این رستوران کشف کردند.

  روزنامه “میامی هرالد” به عنوان اولین روزنامه ای که به این موضوع اشاره کرده است نوشت: “این تخلفات بسیار گسترده بود و جزء تخلفات درجه یک به شمار می آیند. زیرا ممکن است بیماری زا بوده یا آسیب وارد کنند.”

  به گزارش واشنگتن پست بنا بر گزارشهای موجود، بازرسان در دو یخچال آشپزخانه، گوشت هایی را یافتند که در دمای مناسب نگهداری نمی شدند. و ماهی که سرو می شد به اندازه کافی پخته نبود. و فرایند مناسب برای از بین بردن قارچها را طی نکرده بود.

  بازرسان همچنین دریافتند در آشپزخانه شیر آب گرم وجود ندارد همچنین وسیله ای برای خشک کردن دست در محدوده خاص کارکنان رستوران وجود نداشت. گارسون ها نیز کلاه مخصوص نداشتند.

  به نقل از العالم، استیفان لوسون، مدیر روابط عمومی در بخش مشاغل و قوانین شغلی با صدور بیانیه ای گفت که این کشف این تخلفات نتیجه تحقیقات دوره ای بوده و هنوز شکایتی دریافت نشده است.

  روزنامه “میامی هرالد” نوشت بازرسان ایالتی تنها چند روز قبل از حضور شینزو آبی، نخست وزیر ژاپن در این رستوران، از آنجا بازرسی کرده بودند. ترامپ اخیرا از “شی جین پینگ” رئیس جمهور چین دراین رستوران پذیرایی کرده بود.

  برچسب ها :

  نظرات