آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 4 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 70888
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ فروردین, ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۹
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی کشور با اشاره به اینکه تاکنون شکایتی از جانب خانواده مرحوم لرستانی به سازمان نظام پزشکی واصل نشده است، گفت: علت مرگ مرحوم لرستانی تا این لحظه به طور دقیق مشخص نیست.

  جزئیات مرگ مرحوم عارف لرستانی

  آوای شمال/رضا لاری‌پور در گفت‌وگو با فارس، در ارتباط با فوت عارف لرستانی و اخبار منتشر شده مبنی بر خطای پزشکی،‌اظهار داشت: در فضای مجازی و برخی از رسانه‌ها مطرح شده است که خطای پزشکی سبب فوت این بازیگر سینما و تلویزیون شده است. وی افزود: پزشکی قانونی علت مرگ مرحوم لرستانی را نامشخص اعلام کرده […]

  آوای شمال/رضا لاری‌پور در گفت‌وگو با فارس، در ارتباط با فوت عارف لرستانی و اخبار منتشر شده مبنی بر خطای پزشکی،‌اظهار داشت: در فضای مجازی و برخی از رسانه‌ها مطرح شده است که خطای پزشکی سبب فوت این بازیگر سینما و تلویزیون شده است.

  وی افزود: پزشکی قانونی علت مرگ مرحوم لرستانی را نامشخص اعلام کرده و ذکر خطای پزشکی بدون دلیل و سند بی‌ انصافی بوده و جرم تلقی می‌شود.

  مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی  با اشاره به اینکه از طریق کالبدشکافی علت دقیق مرگ مشخص می‌شود، گفت: ساعت ۲۰ شب گذشته مرحوم لرستانی به درمانگاه یکی از بیمارستان‌های پایتخت به دلیل سکسکه شدید مراجعه کرده که اقدامات لازم جهت رفع مشکل ایشان انجام شده است.

  لاری‌پور با بیان اینکه مرحوم لرستانی هیچ سابقه و مشکل قلبی نداشته است، افزود: ایشان پس از مراجعه به بیمارستان با حال عمومی مساعد مرخص می‌شود و در پرونده ایشان نیز ذکر شده که در صورت بدتر شدن وضعیت حتماً به بیمارستان مراجعه شود.

  وی ادامه داد: علت سکسکه می‌تواند آلرژی، ریفلاکس و … باشد و این مشکل به طور اختصاصی نشانه بروز سکته نیست؛ همچنین داروهایی که برای ایشان تجویز شده سبب سکته مرحوم لرستانی نشده است.

  مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی با تاکید بر اینکه تاکنون در سازمان نظام پزشکی شکایتی از جانب خانواده  مرحوم لرستانی ثبت نشده است تاکید کرد: فوت یک هنرمند ناراحت‌کننده بوده ولی ایجاد فضاسازی علیه پزشکان داغ را در جامعه بیشتر می‌کند و انجام چنین اقداماتی بدون سند جرم تلقی می‌شود.

  لاری‌پور در پایان خاطرنشان کرد: سکته علل مختلفی دارد که الزاما همه این علت‌ها شناخته شده نیست.

  برچسب ها :

  نظرات