آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ , Monday 6 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 70865
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ فروردین, ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  سرمربی تیم فوتبال صبای قم معتقد است اخراج مدافع تیمش درست بوده است. او همچنین از رفتار مربی استقلال انتقاد کرد.

  مرفاوی: چینی طوری خوشحالی کرد که انگار به بارسلونا گل زده‌اند

  آوا ی شمال/صمد مرفاوی پس از شکست تیمش مقابل استقلال در میکسدزون ورزشگاه در خصوص اینکه آیا اخراج عمران‌زاده درست بوده یا خیر، گفت: خطای دوم عمران‌زاده جلوی حمله استقلال را گرفت. به نظرم کارت زردهای او درست بود. وی در مورد اینکه عمران‌زاده به راحتی کارت زرد گرفته و از زمین اخراج شده است، […]

  آوا ی شمال/صمد مرفاوی پس از شکست تیمش مقابل استقلال در میکسدزون ورزشگاه در خصوص اینکه آیا اخراج عمران‌زاده درست بوده یا خیر، گفت: خطای دوم عمران‌زاده جلوی حمله استقلال را گرفت. به نظرم کارت زردهای او درست بود.

  وی در مورد اینکه عمران‌زاده به راحتی کارت زرد گرفته و از زمین اخراج شده است، گفت: فوتبال است و این اشتباهات پیش می‌آید. به نظرم اخراج او درست بود.

  سرمربی صبا تصریح کرد: من در انتهای بازی به داوری اعتراض نداشتم بلکه به علی چینی مربی تیم حریف اعتراض داشتم. مربی استقلال وقتی گل دوم را زدند به نحوی به سمت نیمکت ما آمد که انگار به بارسلونا گل زده‌اند. شاید در آن صحنه من اشتباه کردم و از دست او دلخور شدم. در پایان بازی با مربی استقلال صحبت کردیم و این مسئله حل شد.

  مرفاوی در خصوص نزول جایگاه ایران در بین لیگ‌های آسیایی و اینکه آیا کشورمان می‌تواند به جایگاه گذشته‌اش بازگردد، عنوان کرد: صد در صد می‌توانیم به جایگاه گذشته‌مان برگردیم. فوتبال ما این پتانسیل را به لحاظ فنی دارد. البته فقط به لحاظ فنی نه ساختاری. باید برنامه‌ریزی بهتری داشته باشیم و منابع بیشتری در اختیار تیم‌ها قرار دهیم، تا در آسیا پیشرفت کنیم.

  برچسب ها :

  نظرات