آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ , Thursday 2 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 70810
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ فروردین, ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۹
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  در این خبر فیلمی کوتاه از وداع با پیکر مرحوم عارف لرستانی را مشاهده می کنید.

  وداع با پیکر عارف لرستانی+ فیلم

  آوای شمال/خبر فوت عارف لرستانی هنرمند نامی کشورمان بار دیگر جامعه هنری در شوک و بهت فرو برد، خبرها و فیلم های مختلفی از بازی های وی در تلویزیون در شبکه های اجتماعی منتشر می شود و عکس ها و خاطراتش دست مایه اخبار و سوژه های داغ کانال ها و صفحات شبکه های اجتماعی […]

  آوای شمال/خبر فوت عارف لرستانی هنرمند نامی کشورمان بار دیگر جامعه هنری در شوک و بهت فرو برد، خبرها و فیلم های مختلفی از بازی های وی در تلویزیون در شبکه های اجتماعی منتشر می شود و عکس ها و خاطراتش دست مایه اخبار و سوژه های داغ کانال ها و صفحات شبکه های اجتماعی شده است.

  بر آنچه در کانال های خبری از علت مرگ وی منتشر شده است، گفته می شود سکسکه طولانی و سپس سکته قلبی در خواب موجب شد تا این هنرمند دار فانی را وداع بگوید.

  پس از رخ دادن این اتفاق ناگوار برای خانواده لرستانی بسیاری از هنرمندان در خانه وی برای همدردی با خانواده اش گردهم آمدند.

  در ادامه این خبر لحظه ای از وداع با این هنرمند را بینید، در این فیلم کوروش سلیمانی دیده می شود که در حال خواندن دعا بر پیکر عارف لرستانی است.

  لرستانی در ۱۵ بهمن سال۱۳۵۰ در کرمانشاه به دنیا آمد، وی بازیگر تئاتر و تلویزیون ایران بود و با مجموعه جنگ ۷۷ به کارگردانی مهران مدیری پا به عرصه بازیگری گذاشت و پس از آن در چندین مجموعه دیگر از جمله قهوه تلخ با او همکاری کرد.


  در همین زمینه بخوانید:

  راز مرگ عارف لرستانی از زبان خودش +فیلم

  آرزوی عارف لرستانی برای فرزندش چه بود؟ +فیلم

  شنبه ای که نیامد/ آخرین پیام عارف لرستانی به دوستش +عکس

  تکه کلام عارف لرستانی در قهوه تلخ+فیلم

  برچسب ها :

  نظرات