آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ , Saturday 4 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 70737
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ فروردین, ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه در طرح نوروزی، به طور میانگین حدود 90 درصد مجموع سرقت‌ها کشف شده است، گفت: میزان کشفیات سرقت در طرح نوروزی امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، افزایش محسوسی داشته است.

  کشف ۹۰ درصد سرقت‌ها در ایام نوروز

  آوای شمال/سرهنگ رضا موذن معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا با اشاره به برنامه‌های متعدد پلیس آگاهی در خصوص مبارزه با سرقت در طرح نوروزی امسال، گفت: از ۲۶ اسفند ۹۵ تا پایان ۱۳ فروردین، سرقت هایی نظیر مغازه ۱۹ درصد، محموله ۲۰ درصد، موتورسیکلت ۱۰ درصد، خودرو  و جیب بری ۷ درصد، وسایل […]

  آوای شمال/سرهنگ رضا موذن معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا با اشاره به برنامه‌های متعدد پلیس آگاهی در خصوص مبارزه با سرقت در طرح نوروزی امسال، گفت: از ۲۶ اسفند ۹۵ تا پایان ۱۳ فروردین، سرقت هایی نظیر مغازه ۱۹ درصد، محموله ۲۰ درصد، موتورسیکلت ۱۰ درصد، خودرو  و جیب بری ۷ درصد، وسایل داخل خودرو ۲ درصد و منزل ۷ دهم درصد کاهش داشته است.

  وی ادامه داد: طی این مدت مجموع سرقت ها در کشور بیش از یک درصد کاهش داشته است.

  این مقام انتظامی افزود: علیرغم کاهش سرقت در اکثر استان‌ها، کشف جرایم سرقت بیش از ۴ درصد و کشف به وقوع ۳ درصد ارتقاء و بهبود یافته است.

  وی با بیان اینکه طی این مدت، به طور میانگین حدود ۹۰ درصد مجموع سرقت ها کشف شده است، خاطرنشان کرد: میزان کشفیات سرقت در طرح نوروزی امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، افزایش محسوسی داشته است.

  به گفته موذن، بهترین عملکرد کشف جرایم سرقت، مربوط به سرقت خودرو است که ۹۵ درصد این سرقت‌ها به کشف منجر شده است.

  معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا با اشاره به برنامه های دقیق و هدفمند این پلیس در راستای کاهش سرقت در سال جاری، گفت: به کارگیری نگهبانان محله و نیز افزایش گشت های خودرو، موتورسیکلت و نیز خودروهای پلاک خوان در سطح کشور از برنامه های مهم این پلیس به شمار می آید.

  سرهنگ موذن، به حضور پررنگ ماموران پلیس آگاهی و گشت های آن در اماکن تجاری و مسافر خیز سراسر کشور در طرح نوروزی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در این ایام توانسته ایم در کاهش سرقت های مختلف اثرگذار باشیم به طوری که در سرقت های مهم همانند جیب بری، داخل خودرو، سرقت بانک، مغازه و منزل بیش از یک درصد کاهش وقوعات را داشته ایم.

   

  برچسب ها :

  نظرات