آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ , Monday 6 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 70722
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ فروردین, ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۲
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  محمد عباسی وزیر سابق ورزش و جوانان با انصراف از نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری بیانیه‌ای صادر کرد.

  «محمد عباسی» از نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری انصراف داد

  آوی شمال/محمد عباسی وزیر سابق ورزش و جوانان پس از انصراف از کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری بیانیه‌ای صادر کرد. در این بیانیه آمده است: با ثبت‌نام داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بستر مردم سالار دینی در کشورمان دوره دیگری از حضور ملت ایران را تجربه می کند. دوستان متعدد، مخصوصا مجموعه‌ای از جوانان نخبه […]

  آوی شمال/محمد عباسی وزیر سابق ورزش و جوانان پس از انصراف از کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری بیانیه‌ای صادر کرد.

  در این بیانیه آمده است: با ثبت‌نام داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بستر مردم سالار دینی در کشورمان دوره دیگری از حضور ملت ایران را تجربه می کند. دوستان متعدد، مخصوصا مجموعه‌ای از جوانان نخبه علاقه‌مند به رشد و تعالی کشور مدتی است تحت عنوان جوانان انقلابی و جبهه متحد جوانان ولایی ایران با اجتماعاتی در کشور علاقه‌مند بودند در این دوره سلایقشان را با معرفی کاندیدایی به جامعه اعلام نمایند. این اجتماعات نخبگانی از جوانان، با برگزاری نشست هایی تخصصی و دلسوزانه و طرح موارد مهمی از نارسایی‌های کشور که متاسفانه در دولت فعلی مورد غفلت قرار گرفته است، با عنایت به تجارب تشکیلاتی، سیاسی و اجرایی در سطوح وزارت و وکالت و سنگر دانش و تقنین، این برادرشان که خود را فرزند ملت و مطیع رهبری عزیزمی دانم، تشویق به ثبت‌نام و حضور در این دوره نمودند.

  این بیانیه تصریح کرده است: همانطور که در بعضی ازاین نشست ها عرض کرده ام، اینجانب راه استوار انقلاب، امام و خدمتگذاری مردم را رعایت تقوا و به‌کارگیری دانش و توانمندی صبورانه و همدلی وحدت آفرین همه عناصر علاقه‌مند به انقلاب و رهبری می دانم وبه همین دلیل علیرغم وجود کاستی ها و به‌کارگیری سلایق محدودی از دوستان متدین و ولایی نظام درشکل گیری جمنا به لحاظ ضرورت همگرایی لازم در این برهه سرنوشت ساز که مشکلات مهمی از ملت شریف عرصه را برای شکوفایی عزت و کرامت و اقتصاد بالنده تنگ کرده است، حضور در این مجموعه را پذیرفته و خود را ملتزم به رعایت تصمیمات و همراهی با این عزیزان می دانم. رجاء واثق دارم که حضور حد اکثری ملت و اتحاد همه عناصر متدین، کارآمد و انقلابی خاطر عزیز رهبری را خوشنود، ملت را سرافراز و دشمنان را مایوس خواهد کرد.

  این بیانیه می‌افزاید: گرچه در این روزهای منتهی به ثبت‌نام کاندیداها، گروه کثیری از آحاد جامعه با توجه به سوابق مذکور بنده را متعهد به حضور در این دوره می‌دانند، اجازه می‌خواهم حال که نیروهای علاقه‌مند به پذیرفتن این مسئولیت خطیر در این دوره به شکل گسترده‌ای نمایان و در جمعشان عناصر ارزشمندی ازجمله سید انقلابی و چهره دلسوز ملت آیت‌الله رییسی وجود دارند از همه عزیزان توصیه‌کننده عذرخواهی نموده و همگان را به تلاش در جهت شک گیری صفوفی متحد و حضوری انقلابی برای توفیق کاندیدای برتر که بتواند با به‌کارگیری مجموعه‌ای توانمند، انقلابی و یاور مستضعفین مشکلات مردم عزیز زمینه حضور واقعی ملت، مخصوصاً جوانان پرشور کشور را در باروری اقتصاد مردمی که مشخصه مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی است به ثمر برساند؛ دعوت می‌کنم.

  این بیانیه تصریح می‌کند: با این وصف با پوزش از همه علاقه‌مندان و دوستان گرامیم ازجمله جوانان پرشور انقلابی که بنده را در استان‌های مختلف مورد محبت و لطف قرار داده‌اند، همکاران فرهنگی و دانشگاهیم، پهلوانان بافتوت و علاقه‌مندان به ورزش کشور مردان و زنان عرضه اقتصاد تعاون در نیکی‌ها، ضمن قدردانی از همه این عزیزان بدین‌وسیله اعلام می‌نمایم که این‌جانب در این دوره به‌عنوان کاندیدای ریاست جمهوری ثبت‌نام نخواهم کرد. یقیناً جمع‌بندی مطالب و گفته‌های شما عزیزان و تجارب حقیر در شکل‌گیری اقتصاد پرقدرت مردمی و اقتدار ورزش و حضور بایسته جوانان کشور به منتخب ملت در این دوره که به حول قوه الهی سکان کشور را به دست خواهند گرفت قرار خواهم داد.

   

  برچسب ها :

  نظرات