آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ , Saturday 11 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 70470
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ فروردین, ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۹
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  انتشار فیلم و تصاویر اخراج مسافر چینی از هواپیمایی یونایتد ایرلاین آمریکا خشم کاربران شبکه‌های اجتماعی را برانگیخت.

  فیلمی که بیش از ۲ میلیون بازدید داشت

  آوای شمال/طی دو روز گذشته ویدئوی منتشر شده از پرواز ۳۴۱۱ یونایتد ایرلاین، در شبکه‌های اجتماعی با واکنش‌های زیادی از سوی کاربران مواجه شد. این ویدئو نشان می‌دهد که مأموران امنیتی فرودگاه، یکی از مسافران پرواز را به زور و به طرز تحقیرآمیزی از هواپیما بیرون می‌کنند. گفته می‌شود فروش اضافیِ یک بلیط باعث شد […]

  آوای شمال/طی دو روز گذشته ویدئوی منتشر شده از پرواز ۳۴۱۱ یونایتد ایرلاین، در شبکه‌های اجتماعی با واکنش‌های زیادی از سوی کاربران مواجه شد. این ویدئو نشان می‌دهد که مأموران امنیتی فرودگاه، یکی از مسافران پرواز را به زور و به طرز تحقیرآمیزی از هواپیما بیرون می‌کنند. گفته می‌شود فروش اضافیِ یک بلیط باعث شد تا مسئولان پرواز یکی از مسافران را به صورت اتفاقی انتخاب کنند اما وقتی او حاضر نشده داوطلبانه هواپیما را ترک کند مأموران امنیتی او را به زور و با کشیدن کف هواپیما بیرون انداخته‌اند.

  مسافران حاضر در هواپیما که از این لحظه فیلم گرفته بودند آن را در شبکه‌های اجتماعی آپلود کردند و نتیجه آن شد که این ویدئو چند میلیون بار دیده شد. رفتار تبعیض‌آمیز مآموران و مسئولان پرواز در این اتفاق خشم کاربران به ویژه کاربران چینی را به همراه داشت. برخی از آنها کامنت‌هایی منتشر کردند و برخی با بازسازی تحقیرآمیز این صحنه، اعتراض‌شان را نشان دادند. یکی از کاربران نوشت:
  “یادم باشد هنگام مسافرت با هواپیما، یونایتد ایرلاین را انتخاب نکنم. واقعاً این وضعیت نمی‌توانست بهتر اداره شود؟”.
  کاربر دیگری هم نوشت:
  “کاملا خشن و وحشیانه. وقت بلیط فروختن طمع می‌کنند و بلیط زیادی می‌فروشند آنوقت مسافر بیچاره را زخمی و خون‌آلود بیرون می‌اندازند”.
  این عکس هم در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده و چند مسافر را نشان می‌دهد که با کلاه ایمنی در هواپیما نشسته‌اند تا اگر اتفاق مشابهی برایشان افتاد، سر و صورت‌شان زخمی نشود.
  فیلمی که بیش از 2 میلیون بازدید داشت
  فیلم لحظه اخراج مسافر چینی از هواپیما

  ۰۰:۰۰ ۰۱:۴۷

  لینک دانلود

  ویدئوی بازسازی‌شده از این اتفاق

  ۰۰:۰۰ ۰۱:۰۸
  لینک دانلود

  برچسب ها :

  نظرات