آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ , Monday 1 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 70398
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ فروردین, ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۱
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  تروریست‌های داعشی قصد داشتند با یک خودروی بمب‌گذاری شده و با عملیات انتحاری به مواضع نیروهای حشد شعبی در محور عملیاتی تلعفر به موصل حمله کنند که با فداکاری رزمندگان عراقی، در این راه ناکام ماندند.

  فداکاری بی‌نظیر رزمنده عراقی “جان ۱۰۰ رزمنده” را نجات داد/ عملیات «استشهادی» در برابر عملیات «انتحاری» داعش

  آوای شمال/منطقه عملیاتیموصل: تروریست‌های تکفیری داعشی اخیرا با یک خودروی بمب‌گذاری شده می‌خواستند به مواضع نیروهای داوطلب مردمی در روستای «حمزه» حمله کنند، اما در این راه ناکام ماندند و تروریست‌ انتحاری در نتیجه انفجار خودروی بمب‌گذاری شده به هلاکت رسید. خودروی تروریست انغماسی* داعشی در حال حرکت به سمت نیروهای داوطلب مردمی عراق بود که دو […]

  آوای شمال/منطقه عملیاتیموصل: تروریست‌های تکفیری داعشی اخیرا با یک خودروی بمب‌گذاری شده می‌خواستند به مواضع نیروهای داوطلب مردمی در روستای «حمزه» حمله کنند، اما در این راه ناکام ماندند و تروریست‌ انتحاری در نتیجه انفجار خودروی بمب‌گذاری شده به هلاکت رسید.

  خودروی تروریست انغماسی* داعشی در حال حرکت به سمت نیروهای داوطلب مردمی عراق بود که دو نفر از رزمندگان حشد شعبی برای متوقف کردن پیشروی آن وارد می‌شوند که یکی از این رزمنده‌ها به ضرب گلوله تروریست داعشی که بر روی خودروی بمب‌گذاری شده،‌تیربار قرار داده بود، به شهادت می‌رسد و رزمنده دیگر با خودروی خود مانع حرکت خودروی تروریست داعشی می‌شود و وی هم به شهادت می‌رسد، تروریست داعشی انتحاری هم در این عملیات شجاعانه نیروهای داوطلب مردمی عراق به هلاکت می‌رسد. فداکاری این  دو رزمنده عراقی، جان بیش از ۱۰۰ رزمنده دیگر و  ساکنان روستای حمزه را که پشت خاکریز بودند، نجات داده است.

  رزمندگان حشد شعبی بیش از ۴۰ تروریست داعشی را نیز در اطراف روستای حمزه به هلاکت رساندند.

   

  *انغماسی یگان ویژه انتحاری‌های گروه‌های تروریستی است، انغماسی تروریستی است که کمربند انفجاری و سلاح سبک به‌همراه دارد و پس از پایان رسیدن گلوله‌هایش خود را منفجر می‌کند، ولی انتحاری تروریستی است که فقط کمربند انفجاری دارد یا سوار بر یک خودروی بمب‌گذاری شده،‌ خود را به هدف می‌رساند و بدون درگیری با افراد مقابل خود را منفجر می‌کند، ولی انغماسی پیش از انفجار خود را درگیر می‌کند.

  برچسب ها :

  نظرات