آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ , Thursday 2 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 70329
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ فروردین, ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۰
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  دورتموند در دیدار رفت مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان اروپا، شکست بدی را در برابر تیم فرانسوی تجربه کرد.

  دورتموند ۲ – موناکو ۳/حمله دوباره به زنبورها این بار در وستفالن

  آوای شمال/از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه دو تیم دورتموند و موناکو دیدار به تعویق افتاده دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را برگزار کردند که موناکو موفق شد در ورزشگاه وستفالن میزبانش را با نتیجه سه بر دو شکست دهد. ترکیب دو تیم : دورتموند: بورکی، سوکراتس، گینتر، پیزچک، اشملزر، بندر، وایگل، دمبله، […]

  آوای شمال/از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه دو تیم دورتموند و موناکو دیدار به تعویق افتاده دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را برگزار کردند که موناکو موفق شد در ورزشگاه وستفالن میزبانش را با نتیجه سه بر دو شکست دهد.

  ترکیب دو تیم :

  دورتموند:

  بورکی، سوکراتس، گینتر، پیزچک، اشملزر، بندر، وایگل، دمبله، کاگاوا، گوئررو، اوبامیانگ

  موناکو:

  سوباسیچ، گلیک، ژمرسون، توره، فابینیو، راجی، سیلوا، موتینیو، لمار، فالکائو، امباپه

  دورتموند 2 - موناکو 3/حمله دوباره به زنبورها این بار در وستفالن
  در نیمه نخست این دیدار تیم دورتموند بازی پراشتباهی را انجام داد و بازیکنان تیم مهمان عملکرد بسیار بهتری را نسبت به حریف داشتند.
  نخستین موقعیت جدی این دیدار در دقیقه ۱۷ برای موناکو به وجود آمد. با سرنگون شدن امباپه، موناکو به یک ضربه پنالتی دست یافت. فابینیو پشت توپ قرار گفت اما با نواختن ضربه ای زمینی و ضعیف، بهترین موقعیت را برای گلزنی از دست داد.
  دورتموند 2 - موناکو 3/حمله دوباره به زنبورها این بار در وستفالن
  بعد از این ضربه پنالتی موناکو بیستر به جریان بازی مسلط شد و حملات بیشتری را ترتیب داد و دو دقیقه بعد از پنالتی به گل رسید.
  دقیقه ۱۷ حرکت پا به توپ سیلوا با پاس او به درون محوطه جریمه بود. توپ سمت چپ به لمار رسید و ارسال او مقابل دروازه و پس از برخورد به امباپه ستاره ۱۹ ساله موناکو وارد دروازه شد. البته این گل در حالت آفساید به ثمر رسید و داور به اشتباه گل را قبول کرد.
  دورتموند 2 - موناکو 3/حمله دوباره به زنبورها این بار در وستفالن
  سپس دورتموند یکی دو حمله برای جبران گل خورده انجام داد که موفقیت آمیز نبود.
  دقیقه ۳۵ گل دوم موناکو نیز به ثمر رسید. سانتر آندره راجی از سمت چپ را اسون بندر به اشتباهی و با ضربه سر وارد درواز ه خودی کرد.
  در ادامه، دورتموند تلاش زیادی برای جبران گلهای خورده داشت اما قادر به خلق موقعیت نبود تا نیمه اول با برتری ۰-۲ موناکو به گل برسد.

  با شروع نیمه دوم،دورتموند نیمه دوم را با ۲ تعویض شروع کرد .با ورود شاهین و پولیشیچ، روند بازی زنبورها تغییر کرد و این تیم به مراتب نمایش بهتری را از خود نشان داد.

  در دقیقه ۵۷، بالاخره قفل دروازه موناکو شکسته شد. روی همکاری زبای بازیکنان دورتموند و پاس پشت پای دمبله، کاگاوا در دهانه دروازه موقعیت خوبی را برای دمبله مهیا کرد تا او نیز دروازه خالی موناکو را باز کند.

  دورتموند 2 - موناکو 3/حمله دوباره به زنبورها این بار در وستفالن
  حملات دو تیم پس از این گل ادامه داشت و چندین فرصت گلزنی خوب هر دو تیم داشتند از جمله فرصت عالی گلزنی که فالکائو برای موناکو از دست داد و دروازه خالی دورتموند را نتوانست باز کند.
  در دقیقه ۷۹ موناکو توسط امباپه به گل سوم رسید. با اشتباه عجیب پیزچک و توپربایی امباپه در میانه میدان، او با دروازه دورتموند تک به تک شد تا با ضربه ای دقیق گل سوم را به ثمر برساند.
  دورتموند 2 - موناکو 3/حمله دوباره به زنبورها این بار در وستفالن
   اما این پایان کار نبود و دورتموند در دقیقه ۸۴ به گل دوم رسید. کاگاوا در محوطه پا به توپ شد و با جاگذاشتن مدافعان موناکو به زیبایی گل دوم زنبورها را به ثمر رساند.
  لحظات پایانی بازی به شکلی پیش رفت که دورتموند نتوانست به گل مساوی برسد و بازی در نهایت با همین نتیجه به پایان رسید.

  برچسب ها :

  نظرات