آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ , Monday 6 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 70267
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  مدیر رسانه‌ای باشگاه پدیده خراسان گفت: با هماهنگی هیئت فوتبال خراسان رضوی، هواداران مشهدی می‌توانند بازی تیم‌های پدیده و تراکتورسازی را به صورت رایگان تماشا کنند.

  تماشای دیدار پدیده – تراکتورسازی رایگان اعلام شد

  آوای شمال/جواد طاری بخش، گفت: با توجه به شرایط جدول رده بندی و ویژگی‌های این مسابقه، برای تیم پدیده و همچنین سهولت حضور تماشاگران در ورزشگاه، باشگاه پدیده خراسان با هماهنگی و مساعدت هیئت فوتبال خراسان رضوی، تعداد زیادی بلیت خریداری کرده تا در زمان مراجعه هواداران به ورزشگاه، آنها بتوانند بازی را به صورت […]

  آوای شمال/جواد طاری بخش، گفت: با توجه به شرایط جدول رده بندی و ویژگی‌های این مسابقه، برای تیم پدیده و همچنین سهولت حضور تماشاگران در ورزشگاه، باشگاه پدیده خراسان با هماهنگی و مساعدت هیئت فوتبال خراسان رضوی، تعداد زیادی بلیت خریداری کرده تا در زمان مراجعه هواداران به ورزشگاه، آنها بتوانند بازی را به صورت رایگان تماشا کنند.

  وی افزود: بر این اساس تماشاگران مشهدی می‌توانند با حضور در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد، این بازی را به صورت رایگان تماشا کنند.

  طاری بخش گفت: بازی پدیده و تراکتور سازی قرار است روز جمعه بیست و پنجم فروردین، ساعت ١٧ در ورزشگاه ثامن الائمه برگزار شود و باشگاه پدیده نیز برای این بازی تمهیدات ویژه‌ای از جمله تهیه اتوبوس برای انتقال تماشاگران به ورزشگاه تدارک دیده است.

  مدیر رسانه‌ای باشگاه پدیده ادامه داد: بر این اساس اتوبوس‌ها از ساعت ۱۵:۳۰ از پایانه آزادی (پارک ملت)، میدان تختی(سعدآباد)، ایستگاه مترو وکیل آباد (دوراهی طرقبه شاندیز)، چهارراه مقدم طبرسی و ابتدای شهرک شهید رجایی، تماشاگران را به صورت رایگان به ورزشگاه ثامن الائمه (ع) منتقل و پس از پایان بازی نیز به همان نقاط بر می‌گردانند.

  وی ادامه داد: امیدواریم با حضور تماشاگران پرشور مشهد در ورزشگاه بتوانیم روند پیروزی‌های خود را تداوم ببخشیم و بتوانیم ۶ برد خود را در کنار هواداران مشهدی جشن بگیریم.

  برچسب ها :

  نظرات