آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ , Monday 16 July 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 70033
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ فروردین, ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۷
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  در حالی که آل سعود منشاء صدور تکفیری‌ها در کل دنیاست، اینک امام جماعت مسجدالحرام هم در سفر به پاکستان توسط یکی از گروه‌های تکفیری به کفر متهم شد.

  مار تکفیر صاحبش را نیش زد / نسخه امام جماعت وهابی مسجدالحرام نیز در پاکستان پیچیده شد

  آوای شمال/پدیده شوم تکفیری که مدتهاست دامنگیر جوامع اسلامی شده است ریشه در حکومت نامبارک آل سعود دارد که به نوعی پدر تمام گروه‌های تروریستی و تکفیری جهان محسوب می‌شود. گروه‌هایی که هر کس راهمراه خود نبینند کافر خطاب می‌کند و حکم به قتلش می دهند. با این حال، اتفاق جالبی که باعث شده نسخه امام […]

  آوای شمال/پدیده شوم تکفیری که مدتهاست دامنگیر جوامع اسلامی شده است ریشه در حکومت نامبارک آل سعود دارد که به نوعی پدر تمام گروه‌های تروریستی و تکفیری جهان محسوب می‌شود. گروه‌هایی که هر کس راهمراه خود نبینند کافر خطاب می‌کند و حکم به قتلش می دهند.

  با این حال، اتفاق جالبی که باعث شده نسخه امام جماعت مسجدالحرام در سفر به پاکستان نیز پیچیده شود و توسط گروه تروریستی «جماعت الاحرار» او نیز در زمره کافران قرار گیرد؛ توجه رسانه‌ها را به خود جلب کرده است.

  درحالیکه «صالح بن ابراهیم» نایب امام جماعت مسجدالحرام به منظور شرکت در سالگرد تاسیس گروه افراط گرای «جمعیت علمای اسلام» به پاکستان سفر کرده است در جریان دیدارهای خود این کشور را مطابق با قوانین اسلام واقعی خواند.

  همین حرف کافی بود تا گروه تروریستی جماعت الاحرار حرمت فرزند خواندگی را کنار بگذارد و با لحنی تند نایب امام جماعت مسجدالحرام را در زمره کافران قرار دهد.

  سخنگوی این گروه تروریستی اعلام کرد هرکس که با ما نباشد پس علیه ماست! او در حال حمایت از کشوری است که به درب مساجد و مدارس (تروریستی) ما را قفل زده است. پس خود او جزو آنهاست (در نتیجه مثل آنها کافر می‌شود.)

  صفحه رسمی این گروه تروریستی در فیسبوک پا را فراتر گذاشته و «صالح بن ابراهیم» را دقیقا مخالف با خدای متعال قرار داده است که مصداق کفر و خروج از دین است.

  سال‌هاست عربستان سعودی که منشا تفکر وهابیت و عقاید تکفیری است و با تقویت گروه‌های تروریستی در سراسر جهان جان میلیون ها انسان بی‌گناه را به خطر افکنده است.

  آل سعود بیشترین سرمایه گذاری را در پاکستان انجام داده و مدارس و دانشگاه‌هایی که عقاید تکفیری را نشر می‌دهند حتی در روستاها نیز دایر کرده است.

  گروه تروریستی جماعت الاحرار نیز با تفکرات وهابی و تکفیری عملیات های تروریستی مختلفی را در پاکستان برنامه ریزی و اجرا کرده است.تکفیری‌ها شیعیان و سایر فرق اسلامی را کافر می‌دانند.

  برچسب ها :

  نظرات