آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ , Monday 23 July 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 69970
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  شرکت بهره‌برداری مترو تهران اعلام کرد که جشن بزرگ میلاد حضرت علی (ع) با نام جشن «مولای مهر» دوشنبه از ساعت 20 تا 22 در ایوان انتظار میدان ولیعصر (عج) برگزار می‌شود این برنامه به طور زنده از شبکه پنج تهران سیما بخش خواهد شد.

  نورافشانی آسمان پایتخت به یاد شهیدان پدر مدافع حرم/ دعوت مترو تهران از مردم برای حضور در جشن مولای مهر

  آوای شمال/محمد بنی حسن با بیان اینکه جشن «مولای مهر» به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری مترو تهران و به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر برپا خواهد شد گفت: از تمام شهروندان تهرانی دعوت می‌کنم تا در این جشن حضور یابند تا این شب عزیز را در کنار هم جشن […]

  آوای شمال/محمد بنی حسن با بیان اینکه جشن «مولای مهر» به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری مترو تهران و به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر برپا خواهد شد گفت: از تمام شهروندان تهرانی دعوت می‌کنم تا در این جشن حضور یابند تا این شب عزیز را در کنار هم جشن بگیریم.

  وی افزود: جشن بزرگ میلاد حضرت علی (ع) با نام جشن «مولای مهر» دوشنبه از ساعت ۲۰ تا ۲۲ در ایوان انتظار میدان ولیعصر (عج) برگزار می‌شود این برنامه به طور زنده از شبکه پنج تهران سیما بخش خواهد شد.

  وی با اشاره به اینکه این برنامه با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود تصریح کرد: مهمانان متعددی از هنرمندان، ورزشکاران، خوانندگان و مسئولان شهری نیز در این جشن حضور دارند. در این ویژه برنامه نوای موسیقی زنده سنتی و کنسرت بهنام صفوی در گذر فرهنگی ایوان انتظار طنین انداز می‌شود.
  بنی حسن خاطرنشان کرد: در این برنامه سعی کردیم فضایی شاد و معنوی برای هموطنان ایجاد کنیم.
  وی گفت: در پایان مراسم با نورافشانی آسمان پایتخت یاد شهدای پدر مدافع حرم را زنده نگه می‌داریم.

   

  برچسب ها :

  نظرات