آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ , Tuesday 17 July 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 69754
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ فروردین, ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۸
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از درخواست نمایندگان از رئیس پارلمان برای لغو مصوبه دولت درباره «سهام عدالت» خبر داد.

  درخواست نمایندگان از لاریجانی برای لغو مصوبه دولت درباره «سهام‌عدالت»

  آوای شمال/با انتقاد از روش اجرای سهام عدالت از سوی دولت، گفت: باید تصمیم سنجیده‌ای برای سهام عدالت و سهامداران آن اتخاذ شود. وی با بیان اینکه مجلس به دنبال راهکاری برای تعین تکلیف سهام عدالت است، افزود: باید سود سهامداران سهام عدالت مشخص و عادلانه باشد. رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس نسبت به مصوبه اخیر هیئت وزیران درباره خارج […]

  آوای شمال/با انتقاد از روش اجرای سهام عدالت از سوی دولت، گفت: باید تصمیم سنجیده‌ای برای سهام عدالت و سهامداران آن اتخاذ شود.

  وی با بیان اینکه مجلس به دنبال راهکاری برای تعین تکلیف سهام عدالت است، افزود: باید سود سهامداران سهام عدالت مشخص و عادلانه باشد.

  رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس نسبت به مصوبه اخیر هیئت وزیران درباره خارج کردن ۷ پتروشیمی و شرکت بورسی سودده از سبد سهام عدالت انتقاد و تأکید کرد: نمایندگان مجلس در نامه‌ای به آقای لاریجانی از وی خواسته‌اند که مصوبه هیئت وزیران پیرامون خارج کردن ۷ پتروشیمی و شرکت بورسی سودده از سبد سهام عدالت را در هیئت تطبیق مصوبات دولت با قوانین، ملغی کند.

  به گزارش تسنیم، چندی پیش هیئت وزیران در جلسه‌ای به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی و نیز به استناد ماده ۳۴ قانون اجرای سیاست‌های اصل ۴۴ قانون اساسی، ۲۰ درصد سهام ۷ شرکت پالایشگاهی را از سبد سهام عدالت خارج کرد.

  شرکت‌های پالایش نفت اصفهان، تبریز، لاوان، تهران، شیراز، کرمانشاه و بندرعباس شرکت‌هایی هستند که طبق مصوبه هیئت وزیران، نامشان از فهرست‌ شرکت‌های تخصیص داده شده به طرح توزیع سهام عدالت خارج شده است.

  برچسب ها :

  نظرات