آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ , Monday 16 July 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 69712
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ فروردین, ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس با بیان اینکه 4 هزار طرح نیمه‌تمام ورزشی در کشور وجود دارد، اضافه کرد: کمک خوبی در بودجه به وزارت ورزش و جوانان شده است.

  ۴ هزار پروژه نیمه‌تمام ورزشی در کشور وجود دارد

  آوای شمال/محمد عزیزی صبح امروز در بازدید استاندار زنجان از پروژه چهار بانده کردن راه خیرآباد-قره‌بلاغ به سمت سه راهی سلطانیه اظهار کرد: اهالی روستای قره‌بلاغ سلطانیه برای ساخت ورودی شهر خود درخواست‌هایی دارند. وی با بیان اینکه وجود راه آبادانی هر منطقه را با خود به‌همراه خواهد داشت، اضافه کرد: امید است یک ورودی […]

  آوای شمال/محمد عزیزی صبح امروز در بازدید استاندار زنجان از پروژه چهار بانده کردن راه خیرآباد-قره‌بلاغ به سمت سه راهی سلطانیه اظهار کرد: اهالی روستای قره‌بلاغ سلطانیه برای ساخت ورودی شهر خود درخواست‌هایی دارند.

  وی با بیان اینکه وجود راه آبادانی هر منطقه را با خود به‌همراه خواهد داشت، اضافه کرد: امید است یک ورودی خوب برای روستای قره بلاغ که روستای قابلی است.

  نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جمعیت برخی از روستاهای منطقه با جمعیت یک شهر برابر است.

  عزیزی با اشاره به لزوم توجه به روستاها ابراز کرد: روستاهایی چون قره‌بلاغ، ویر، یوسف‌آباد، سنبل‌آباد و … از روستاهای بزرگ منطقه سلطانیه محسوب می‌شوند.

  وی با تاکید بر اینکه ورودی روستاها باید مطلوب قابل توجه باشد، افزود: امید است اداره کل راه و شهرسازی موضوع ساخت ورودی برای روستاها را در دستور کار خود قرار دهد.

  نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۴ هزار پروژه نیمه تمام ورزشی در کشور وجود دارد، اضافه کرد: کمک خوبی در بودجه به وزارت ورزش و جوانان شده است.

   

  برچسب ها :

  نظرات