آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ , Monday 23 July 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 69688
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ فروردین, ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  آسمان تهران فردا کمی ابری همراه با وزش باد و بعدازظهر افزایش ابر و گاهی رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود. این شرایط روز دوشنبه نیز حاکم است ضمن آنکه باید منتظر وزش باد شدید هم در تهران بود. همچنین روز دوشنبه کاهش کیفیت هوا در استان‌های واقع در غرب و شمال غرب پیش‌بینی می‌شود.

  پیش‌بینی وزش باد شدید در تهران/ بارش باران و وقوع گرد و خاک در برخی استان‌ها

  آوای شمال/براساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌‌های پیش‌یابی هواشناسی امروز به سبب عبور موجی از نوار شمالی کشور در مناطقی از شمال غرب، ارتفاعات البرز شرقی و شمال شرق کشور افزایش ابر، بارش پراکنده، گاهی با رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود. همچنین با نفوذ جریانات مرطوب جنوبی و گذر موجی از نوار جنوبی کشور در […]

  آوای شمال/براساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌‌های پیش‌یابی هواشناسی امروز به سبب عبور موجی از نوار شمالی کشور در مناطقی از شمال غرب، ارتفاعات البرز شرقی و شمال شرق کشور افزایش ابر، بارش پراکنده، گاهی با رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

  همچنین با نفوذ جریانات مرطوب جنوبی و گذر موجی از نوار جنوبی کشور در مناطقی از جنوب بوشهر، جنوب فارس، شمال هرمزگان و جنوب کرمان افزایش ابر، بارش پراکنده، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت رخ خواهد داد.

  امروز و فردا در سواحل خزر تداوم افزایش دما و در برخی ساعات وزش باد شدید در گیلان و اردبیل پیش‌بینی می‌شود.

  بعدازظهر روز یکشنبه با گذر موج تراز میانی جو در شمال غرب کشور، ارتفاعات غرب و دامنه‌های البرز مرکزی افزایش ابر، رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

  اواخر وقت روز یکشنبه و روز دوشنبه با نفوذ جریان‌های شمالی ضمن کاهش دما در سواحل خزر ابرناکی، بارش باران و وزش باد و در مناطقی از البرز مرکزی و شمال شرق کشور بارش پراکنده و وزش باد رخ خواهد داد و دریای خزر مواج خواهد بود.

  داده‌های هواشناسی بیانگر وقوع گردوغبار در بخش‌هایی از غرب و شمال غرب کشور است که به تدریج از غلظت غبار در این نواحی کاسته می‌شود.

  نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی بیانگر افزایش سرعت وزش باد در بخش‌های مرکزی و شمالی عراق روز یکشنبه بعدازظهر و هدایت آن به سوی مرزهای غربی کشور در روز دوشنبه است از این‌رو کاهش کیفیت هوا در استان‌های واقع در غرب و شمال غرب پیش‌بینی می‌شود.

  آسمان تهران فردا کمی ابری همراه با وزش باد، بعدازظهر افزایش ابر، گاهی رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود و روز دوشنبه برای تهران در کنار این شرایط وزش باد شدید هم وجود دارد؛ بیشینه و کمینه دما فردا در تهران ۲۴ و ۱۳ درجه خواهد بود.

  روز آینده شهر کرد و اردبیل با کمینه دمای ۲ درجه بالای صفر سردترین مرکز استان و بندرعباس با بیشینه دمای ۳۳ درجه بالای صفر و اهواز با بیشینه دما ۳۵ درجه بالای صفر گرم‌ترین مراکز استان خواهند بود.

  میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا روز ۱۹ اسفند ۱۳۶٫۴ میلی‌متر ثبت شد بارش سال گذشته در این بازه زمانی ۱۵۲٫۶ میلی‌متر بود، بنابراین بارش سال زارعی ۸۹٫۴ درصد بارش سال گذشته است.

  کاربران همچنین می‌توانند خبرنامه هفتگی هواشناسی کشاورزی را از اینجا مشاهده کنند.

   

  برچسب ها :

  نظرات