آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ , Monday 16 July 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 69673
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ فروردین, ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۴
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  جمعی از دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد در نامه‌ای به میرزاده خواستند تا محسن هاشمی را از سمت معاون عمرانی دانشگاه آزاد برکنار کرده و شائبه هرگونه سوءاستفاده از اموال و ظرفیت‌های این دانشگاه به نفع فردی خاص را از بین ببرد.

  درخواست برای برکناری معاون عمرانی دانشگاه آزاد با توجه به کاندیداتوری وی در انتخابات شورای شهر

  آوای شمال/جمعی از دفاتر بسیج دانشجویی واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد در نامه‌ای به حمید میرزاده رئیس این دانشگاه خواستند تا طبق بخشنامه «لزوم استعفا داوطلبین حضور در انتخابات شوراهای شهر و روستا» محسن هاشمی را از سمت معاون عمرانی دانشگاه آزاد برکنار کرده و شائبه هرگونه سوءاستفاده از اموال و ظرفیت‌های دانشگاه آزاد به نفع […]

  آوای شمال/جمعی از دفاتر بسیج دانشجویی واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد در نامه‌ای به حمید میرزاده رئیس این دانشگاه خواستند تا طبق بخشنامه «لزوم استعفا داوطلبین حضور در انتخابات شوراهای شهر و روستا» محسن هاشمی را از سمت معاون عمرانی دانشگاه آزاد برکنار کرده و شائبه هرگونه سوءاستفاده از اموال و ظرفیت‌های دانشگاه آزاد به نفع فردی خاص را از بین ببرد.

  در ابتدای این نامه آمده است: طبق بخشنامه «لزوم استعفا داوطلبین حضور در انتخابات شوراهای شهر و روستا» مورخ ۲۴ اسفند ۹۵ که با امضای شخص شما مزیّن شده است، مسئولین مورد خطاب در بخشنامه که قصد کاندیداتوری در انتخابات شوراها را داشته‌اند می‌بایست تا پایان سال ۹۵ از سمت خود در دانشگاه آزاد استعفا داده و به هیچ وجه در آن سمت مشغول نباشند.

  در ادامه تاکید شده است: اما چندی پیش شاهد کاندیداتوری جناب آقای محسن هاشمی معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی در انتخابات شورای شهر تهران بودیم، آن هم بدون آنکه استعفایی درکار باشد! ایشان حتی در یک مصاحبه رسمی بخشنامه شما را بی اعتبار کرده و اعلام کرده که استعفا را بعد از تعطیلات عید نوروز تقدیم می‌کند. اما بعد از تعطیلات نه تنها شاهد استعفای وی نبودیم. بلکه با کمال تعجب نامبرده با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرده لزومی بر استعفا از مسئولیتش در دانشگاه نیست!

  در قسمت دیگری آمده است: در حالی که بسیاری از مسئولین مخاطب بخشنامه جهت کاندیداتوری از مسئولیت خود کناره گیری کرده اند مشاهده می شود آقازاده مرحوم هاشمی مانند همیشه خود را تافته جدا بافته دانسته و قصد کناره گیری ندارد.

  در ادامه تصریح شده است: با توجه به روشن بودن این تخلف و ادعای شما مبنی بر برخورد شدید با هرگونه تخلف، انتظار می‌رود شخص مذکور را از سمت معاون عمرانی دانشگاه آزاد برکنار کرده و شائبه هرگونه سوءاستفاده از اموال و ظرفیت‌های دانشگاه آزاد به نفع فردی خاص را از بین ببرید. بی‌اعتنایی شما به این مساله مهم شائبه رفتار تبعیض آمیز حضرتعالی با آقازاده ها را تقویت خواهد کرد.

  ۱_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند

  ۲_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دندانپزشکی

  ۳_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات

  ۴_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

  ۵_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

  ۶_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری

  ۷_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان

  ۸_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب

  ۹_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر

  ۱۰_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال

  ۱۱_ بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

   

  برچسب ها :

  نظرات