آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ , Friday 20 July 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 69604
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  المیادین به‌نقل از منابع خود گزارش داد که سوریه قبل از حمله آمریکا بیشتر هواپیماهای خود را از پایگاه الشعیرات خارج کرده بود.

  سوریه قبل از حمله آمریکا هواپیماهای خود را خارج کرده بود

  آوای شمال/ز منابع خود گزارش داد که فرماندهی نظامی سوریه قبل از حمله آمریکا بیشتر هواپیماهای خود را از پایگاه هوایی الشعیرات در حمص خارج کرده بود. بر اساس این گزارش، فرماندهی نظامی سوریه قبل از حمله آمریکا بیشتر هواپیماهای خود را به یک پایگاه نظامی امن منتقل کرده بود. رسانه‌های خبری، بامداد امروز ــ […]

  آوای شمال/ز منابع خود گزارش داد که فرماندهی نظامی سوریه قبل از حمله آمریکا بیشتر هواپیماهای خود را از پایگاه هوایی الشعیرات در حمص خارج کرده بود.

  بر اساس این گزارش، فرماندهی نظامی سوریه قبل از حمله آمریکا بیشتر هواپیماهای خود را به یک پایگاه نظامی امن منتقل کرده بود.

  رسانه‌های خبری، بامداد امروز ــ جمعه ــ از حمله موشکی غافلگیرانه آمریکا به پایگاهی هوایی در نزدیکی استان حمص سوریه خبر دادند. این حمله به‌بهانه سناریوی شیمیایی روز سه‌شنبه استان ادلب صورت گرفته که موتور تبلیغاتی و رسانه‌ای غرب انگشت اتهام آن را در روزهای گذشته به‌سمت دولت سوریه نشانه رفته است.

  وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) اعلام کرد، دو ناو آمریکایی از شرق دریای مدیترانه یک پایگاه هوایی در غرب سوریه را هدف ۵۹ فروند موشک کروز قرار داده است. طبق ادعای آمریکا، حمله شیمیایی در استان ادلب از این پایگاه انجام شده بود.

  ناظران می‌گویند فرماندهی مرکزی آمریکا که در منطقه خاورمیانه حضور نظامی دارد از سال‌ها قبل طرح‌هایی را برای حمله به دولت سوریه آماده کرده بود تا در صورت تصمیم کاخ سفید امکان اجرای فوری آن وجود داشته باشد.

  انتهای پیام/*

  برچسب ها :

  نظرات