آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ , Monday 16 July 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 69512
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم گفت: از 26 اسفند ماه 95 تا پایان تعطیلات نوروزی بیش از چهار هزار گردشگر و توریست خارجی از مراکز تاریخی و گردشگری قم بازدید کردند.

  ورود بیش از ۴ هزار گردشگر خارجی به قم در نوروز

  اوای شمال/صنایع دستی و گردشگری قم، عیسی رضایی با اعلام این خبر اظهار کرد: این گردشگران از کشورهای مختلف بودند که ضمن اسکان در واحدهای اقامتی از اماکن تاریخی بازدید کردند. وی اضافه کرد: تور قم‌گردی با همکاری شهرداری و انجمن صنفی راهنمایان گردشگری قم با استقبال مسافران و گردشگران نوروزی اجرا شد. مدیرکل میراث […]

  اوای شمال/صنایع دستی و گردشگری قم، عیسی رضایی با اعلام این خبر اظهار کرد: این گردشگران از کشورهای مختلف بودند که ضمن اسکان در واحدهای اقامتی از اماکن تاریخی بازدید کردند.

  وی اضافه کرد: تور قم‌گردی با همکاری شهرداری و انجمن صنفی راهنمایان گردشگری قم با استقبال مسافران و گردشگران نوروزی اجرا شد.

  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم با اشاره  به رشد ٢۴درصدی بازدید از اماکن تاریخی و گردشگری گفت: ۹۲ هزار و ۵۳۶ تن از مسافران و زائران نوروزی از مراکز تاریخی استان بازدید کردند.

  وی افزود: همچنین بسته‌های فرهنگی و ۳۵۰ هزار نقشه و بروشور راهنما نیز بین مسافران توزیع شد.

  رضایی با اشاره به اجرای طرح نوروزگاه اضافه کرد: این طرح در مجتمع‌های گردشگری زیتون، سلامت صبا، کاروانسرای دیر گچین، خانه زند و خانه ملاصدرا برگزار شد.

  رئیس کمیته اسکان ستاد تسهیلات نوروزی و خدمات سفر قم همچنین با یادآوری اینکه از تاریخ ۲۶ اسفند ماه ۹۵ تا پایان روز ۱۳ فروردین‌ماه ۹۶ ، ۴۰۳ هزار و ۵۰۵ نفر در استان اقامت داشتند، افزود: با توجه به اینکه هنوز برخی دستگاه‌ها آمارهای خود را ارائه نداده‌اند، به طور حتم، آمار زائران اقامت داده شده در این استان به بیش از ۶۰۰ هزار نفر می‌رسد.

  مدیرکل میراث فرهنگی قم گفت: ۱۹۱ هزار نفر از مسافران نوروزی قم در مراکز اقامتی رسمی و ۱۷۱ هزار و ۹۲۳ نفر نیز در مدارس اسکان پیدا کردند.

   

  برچسب ها :

  نظرات