آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ , Friday 20 July 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 69452
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۳
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  معاون اول رئیس جمهور گفت: دولت با هدف مبارزه و مقابله با ریزگردهایی که منشأ داخلی دارند اقدام و کار جهادی را شروع کرده است.

  امضای قراردادهای بین المللی برای مقابله با ریزگردها

  آوای شمال/اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور امروز با آیت‌الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان دیدار کرد. وی در این دیدار با اشاره به مصوبات اخیر دولت و آنچه که دولت نسبت به انجام و اجرای آن پذیرفته است، اظهار داشت: دولت منابع مالی لازم برای اجرای طرح‌های برق و نیز […]

  آوای شمال/اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور امروز با آیت‌الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان دیدار کرد.

  وی در این دیدار با اشاره به مصوبات اخیر دولت و آنچه که دولت نسبت به انجام و اجرای آن پذیرفته است، اظهار داشت: دولت منابع مالی لازم برای اجرای طرح‌های برق و نیز آب و فاضلاب خوزستان را از طریق بودجه‌های داخلی یا فاینانس خارجی تامین می‌کند.
  وی افزود: دولت با هدف مبارزه و مقابله با ریزگردهایی که منشأ داخلی دارند اقدام و کار جهادی را شروع کرده و نیز در بخش مقابله با ریزگردها با منشأ خارجی قراردادهای بین المللی امضاء کرده است.
  معاون اول رئیس جمهور به طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری اشاره کرد و با بیان اینکه ۲۵۰ هزار هکتار از این طرح پیش رفته است در بخش دیگری از سخنانش درباره ریزگردها بیان کرد: در این راستا مصوبه‌ای در سال  ۹۳ با هدف انجام برخی امور از جمله تعویض در و پنجره ادارات و خانه‌های مسکونی با هدف کاهش خطرات ریزگردها بر سلامت مردم ابلاغ شد که این موضوع را استانداری باید پیگیری کند.
  وی با بیان اینکه منابع دولتی استان خوزستان با هیچ استان دیگری قابل قیاس نیست به بانک های استان اشاره کرد و گفت: بانک‌های استان باید در برنامه‌های توسعه‌ای مشارکت داشته باشند.

  برچسب ها :

  نظرات