آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ , Monday 16 July 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 69391
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  معاون وزیر علوم جمهوری داغستان از تشکیل اتحادیه‌های معلمان برای تمرکز بر هر موضوع درسی خبر داد و گفت: شورایی وابسته به دولت داغستان برای رسیدگی به موضوع آموزش تشکیل خواهد شد.

  بررسی چشم انداز انتشار کتاب‌های درسی به زبان قومی

  آوای شمال/ نشستی به مدیریت دولت جمهوری داغستان در فدراسیون روسیه  پیرامون چشم‌انداز نشر کتاب‌های درسی با درنظر گرفتن ویژگی‌های منطقه‌ای در مدارس پایه جمهوری داغستان برگزار شد. در این نشست جنبه‌های مختلف تامین مالی کار و اقدامات لازم برای گنجاندن کتاب‌های درسی به زبان‌های اقوام ساکن در داغستان و فهرستی از سازمان‌هایی که کار […]

  آوای شمال/

  نشستی به مدیریت دولت جمهوری داغستان در فدراسیون روسیه  پیرامون چشم‌انداز نشر کتاب‌های درسی با درنظر گرفتن ویژگی‌های منطقه‌ای در مدارس پایه جمهوری داغستان برگزار شد. در این نشست جنبه‌های مختلف تامین مالی کار و اقدامات لازم برای گنجاندن کتاب‌های درسی به زبان‌های اقوام ساکن در داغستان و فهرستی از سازمان‌هایی که کار نشر کتب درسی را بر عهده خواهند داشت، مورد بررسی قرار گرفت.

  طبق آمار وزارت علوم جمهوری داغستان، طرح اولیه این کتاب‌های درسی با احتساب ویژگی‌های منطقه‌ای و قومی در برنامه آموزشی دانش‌آموزان شهری و روستایی مدارس پایه آماده خواهد شد. این کتب از سپتامبر ۲۰۱۷ به زبان‌های قومی ساکنین داغستان در مدارس توزیع خواهند شد.

  به گزارش رایزن فرهنگی ایران از مسکو، یکاترینا تالستیکووا معاون وزیر علوم جمهوری داغستان معتقد است که عمده توجه را باید بر تشکیل اتحادیه‌های معلمین روی هر موضوع درسی متمرکز کرد.

  به گفته وی، شورایی وابسته به دولت داغستان برای رسیدگی به موضوع آموزش تشکیل می‌شود.موضوع دیگر در بحث و گفتگوها، هماهنگ کردن تعاملات بین سازمان‌های وابسته و نهادهای اجرایی دولت در حین آموزش کودکانی است که کم توان یا ناتوان هستند.

  برچسب ها :

  نظرات