آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ , Thursday 19 July 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 69324
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۲
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان لرستان گفت: جسد یک زن باردار که در رودخانه کشکان غرق شده بود توسط جمعیت هلال احمر کشف و از رودخانه خارج شد.

  کشف جسد زن باردار در رودخانه کشکان لرستان

  صارم رضایی شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران این شهرستان از کشف جسد یک زن باردار در رودخانه کشکان لرستان خبرداد و اظهارداشت: عصر روز سه شنبه ۱۵ فروردین ماه جسد یک زن باردار که در رودخانه کشکان غرق شده بود پیدا شد. وی با اشاره به اینکه جسد این زن با به کارگیری از […]

  صارم رضایی شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران این شهرستان از کشف جسد یک زن باردار در رودخانه کشکان لرستان خبرداد و اظهارداشت: عصر روز سه شنبه ۱۵ فروردین ماه جسد یک زن باردار که در رودخانه کشکان غرق شده بود پیدا شد.

  وی با اشاره به اینکه جسد این زن با به کارگیری از بالگرد امدادی جمعیت هلال احمر لرستان و با استفاده از عملیات راپل از رودخانه خارج شد، افزود: از آنجا که دسترسی به محل غرق شدگی فرد مورد نظرسخت بود کار امداد رسانی در این حادثه دشوار بود که در نهایت با استفاده از بالگرد امدادی جمعیت هلال احمر استان، جسد این زن کشف و به خارج از رودخانه منتقل شد.

  مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان عنوان کرد: این زن باردار که ۶ ماه از دوران بارداری‌اش می‌گذشت، اهل استان تهران بوده که در رودخانه کشکان غرق می‌شود و متأسفانه در همان لحظات اولیه جان خود را از دست می‌دهد.

  وی بیان کرد: به مسافران و گردشگرانی که قصد آبتنی در رودخانه های استان را دارند توصیه می‌شود از این کار امتناع کنند و هرگز به رودهای خروشان و پر آب استان ورود پیدا نکنند.

  رضایی به آمادگی شبانه‌روزی تیم های امدادی و واکنش سریع جمعیت هلال احمر لرستان برای ارائه خدمات امدادی اشاره کرد و گفت: مردم درصورت بروز هر گونه حادثه می‌توانند با شماره تلفن ۱۱۲ جمعیت هلال احمر تماس بگیرند.

  برچسب ها :

  نظرات