آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ , Saturday 21 July 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 69313
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  برخورد شدید خودروی جک با پژو ۴۰۵ چهار مصدوم برجای گذاشت.

  ۴ مصدوم در برخورد خودروی پژو ۴۰۵ با جک + تصاویر

  ساعت ۱:۳۱ بامداد امروز برخورد شدید دو دستگاه خودروی سواری در بزرگراه بعثت، حوالی چهارراه روغن‌نباتی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه ۱۳ را به محل حادثه اعزام کرد. رضا بابایی؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزام شده به محل حادثه، درباره جزئیات این تصادف اظهار کرد: یک دستگاه […]

  ساعت ۱:۳۱ بامداد امروز برخورد شدید دو دستگاه خودروی سواری در بزرگراه بعثت، حوالی چهارراه روغن‌نباتی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه ۱۳ را به محل حادثه اعزام کرد.

  رضا بابایی؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزام شده به محل حادثه، درباره جزئیات این تصادف اظهار کرد: یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ به شدت با قسمت عقب یک دستگاه خودرو سواری جک برخورد کرده و هر دو خودرو در وسط بزرگراه متوقف شده بودند.

  وی با اشاره به مصدومیت چهار نفر از سرنشینان خودروها، خاطرنشان کرد: یکی از سرنشینان خودروی سواری جک در داخل اتاقک این وسیله نقلیه محبوس شده بود که نیروهای عملیاتی بی‌درنگ پس از قطع جریان برق هر دو خودرو و نصب علائم هشداردهنده در اطراف محل حادثه، با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی مرد بیست و یک ساله را از اتاقک خودرو جک خارج کرده و وی که از ناحیه کمر آسیب دیده بود را به همراه سه نفر مصدوم دیگر تحویل امدادگران اورژانس حاضر در محل دادند.

  بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ آتش‌نشانان پس از انتقال هر دو خودرو به حاشیه امن بزرگراه، محل حادثه را برای بررسی علت تحویل کارشناسان پلیس راهور دادند.

  برچسب ها :

  نظرات