آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ , Friday 20 July 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 69252
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۸
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  قاضی دادگاه لس‌آنجلس دیروز با درخواست رومن پولانسکی فیلمساز برای بسته شدن پرونده اخلاقی وی مخالفت کرد.

  دردسر پرونده ۴۰ ساله فیلمساز فراری آمریکایی +عکس

  اسکات گوردون رییس دادگاه عالی لس‌آنجلس درخواست پولانسکی ۸۳ ساله برای بسته شدن پرونده‌ای را که مانع بازگشت او به آمریکا می‌شود، رد کرد. این قاضی اعلام کرد هیچ پایه و اساسی برای تجدیدنظر در چنین مسایلی وجود ندارد.   پولانسکی سال ۱۹۷۸ پس از چند ماه تحمل زندان در حالی که هنوز پرونده ایجاد […]

  اسکات گوردون رییس دادگاه عالی لس‌آنجلس درخواست پولانسکی ۸۳ ساله برای بسته شدن پرونده‌ای را که مانع بازگشت او به آمریکا می‌شود، رد کرد.

  این قاضی اعلام کرد هیچ پایه و اساسی برای تجدیدنظر در چنین مسایلی وجود ندارد.
   فیلمساز فراری آمریکایی

  پولانسکی سال ۱۹۷۸ پس از چند ماه تحمل زندان در حالی که هنوز پرونده ایجاد رابطه با دختری ۱۳ ساله بسته نشده بود، آمریکا را ترک کرد و از آن زمان در کشورهای مختلف با تعقیب مقامات قضایی آمریکا روبه‌رو بوده است. او چندی پیش درخواست کرد تا با توجه به زمانی که از این پرونده گذشته دادستانی آمریکا این پرونده را مختومه اعلام کند.

  دادگاه تاکید کرده پولانسکی که در طول این مدت در کشورهای دیگری از جمله سوییس، لهستان و فرانسه زندگی کرده باید به آمریکا بازگردد تا این پرونده حل و فصل شود.

  وکیل این کارگردان که درخواست کننده از این دادگاه بود گفت قاضی به نکته اصلی درخواست او مبنی بر قضاوت نادرست قضات قبلی توجه نکرده است. وی گفت: ما یک متهم ۸۳ ساله داریم که بیش از ۴۰ سال است با یک پرونده روبه روست و زندان را نیز متحمل شده است.

  این قاضی اعلام کرده ۲۶ آوریل منتظر است تا وکیل پولانسکی دادخواست جدید به دادگاه ارایه کند.

  برچسب ها :

  نظرات