آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ , Saturday 21 July 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 69240
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۰
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  شهردار آمل گفت: 8واحد تجاری در آمل تخریب می شود.

  ۸واحد تجاری در آمل تخریب می شود

  احمد امیرسلیمانی در دیدار با مدیران شهرداری منطقه یک، ۲ و مدیران عامل سازمان های وابسته با اعضای شورای اسلامی شهر، اظهار کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر آمل در این ۴ سال، عملکرد مناسبی را با اجرای پروژه‌های مختلف داشتند و مردم نیز از این موضوع رضایت دارند. وی با اشاره به اینکه برخی […]

  احمد امیرسلیمانی در دیدار با مدیران شهرداری منطقه یک، ۲ و مدیران عامل سازمان های وابسته با اعضای شورای اسلامی شهر، اظهار کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر آمل در این ۴ سال، عملکرد مناسبی را با اجرای پروژه‌های مختلف داشتند و مردم نیز از این موضوع رضایت دارند.

  وی با اشاره به اینکه برخی فعالیت‌های دشواری که مدیران در گذشته توان انجام آن را نداشتند در این دوره از شورای شهر و شهرداری صورت گرفت، تصریح کرد: چندین بار گفته شد که اگر رسانه و افراد دیگر، فسادی در این شهر دیدند اعلام کنند.

  شهردار آمل خاطرنشان کرد: شورای شهر آمل در زمره بهترین شوراهای شهر استان مازندران هستند.

  امیرسلیمانی خاطرنشان کرد: در سال ۹۵ تغییر ساختاری سازمان های شهرداری در دستور کار قرار گرفت و به همین دلیل بعضی از سازمان ها ابلاغ شده و بعضی دیگر به دلیل تعدد کار در وزارت کشور به ماه فروردین موکول شده که امیدوارم با تلاش همه، سازمان های جدید خود را راه اندازی کنیم.

  وی افزود: در بحث دو منطقه ای کردن شهر آمل از حمایت اعضای شورا قدردانی می شود که کمک کردند تا این اتفاق بسیار خوب صورت بگیرد، چرا که روند وصول پرونده های بدهکار با تمرکز مدیران مناطق بهتر شده است و توانستیم بخشی از پرونده های بدهکاران را وصول کرده و بقیه نیز در دستور کار قرار دارد.

  شهردار آمل از ارتقای رتبه شهرداری آمل از ۹ به ۱۰ خبر داد و گفت: در گذشته این موضوع متوقف بود و با دریافت موافقت تا هفته آینده در وزارت کشور به امضا می‌رسد.

  وی یادآور شد: در بحث بودجه سال ۹۵ با تمامی کمی ها و کاستی های پایان سال، ۱۱۸ میلیارد تومان محقق شد که متمم آن تقدیم شورا می‌شود.

  شهردار آمل با بیان اینکه در راستای تعریض خیابان امام رضا، ۶ واحد تجاری به تملک رسید، اظهار کرد: ۲ مغازه دیگر امروز تملک می‌شود و در پایان هفته جاری این ۸ باب مغازه را تخریب و به پس از آن، عملیات زیرسازی و آسفالت آن را انجام می‌دهیم تا مردم بدانند که کارهای شهرداری نمایشی نیست.

  برچسب ها :

  نظرات