آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ , Monday 16 July 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 69231
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از کاهش 22 درصدی کشته شدگان حوادث رانندگی در معابر برون شهری مازندران در ایام نوروز امسال خبر داد

  کاهش۲۲ درصدی کشته شدگان حوادث رانندگی درون شهری در مازندران

  مهدی باقری گفت: به منظور کاهش خسارات و تلفات رانندگی در معابر درون شهری استان با توجه به حجم ترافیک در ایام نوروز، اجرای طرح های متناسب با این ایام در دستور کار قرار گرفت . رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران،خاطر نشان کرد: به همین منظور، ضمن تقویت گشت های کنترلی و استفاده از […]

  مهدی باقری گفت: به منظور کاهش خسارات و تلفات رانندگی در معابر درون شهری استان با توجه به حجم ترافیک در ایام نوروز، اجرای طرح های متناسب با این ایام در دستور کار قرار گرفت .

  رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران،خاطر نشان کرد: به همین منظور، ضمن تقویت گشت های کنترلی و استفاده از ظرفیت های ایجاد شده در سطح استان نظیر به کارگیری همیاران و فرهنگیاران پلیس در این راستا شاهد کاهش چشمگیر حوادث رانندگی در معابر درونشهری استان بوده ایم.

  وی با اشاره به افزایش ۱۶ درصدی برخورد با تخلفات رانندگی، تصریح کرد:در این ارتباط برای ۸۷ هزارو ۹۷۶ مورد از تخلفات رانندگی اعمال قانون شد و ۸۸ فقره گواهینامه از رانندگان متخلف ضبط شد.

  باقری، اظهارکرد: ۲۲۸ دستگاه خودرو به دلیل تخلفات همزمان به پارکینگ منتقل و همچنین ۴۹۱ دستگاه خودرو به دلیل حمل مسافر در قسمت بار اعمال قانون شدند.

  باقری با بیان این که بیشترین تصادفات رانندگی در ساعت های ۱۴ تا ۱۶ بعد از ظهر به وقوع پیوست، گفت:۷۵ درصد از رانندگان متخلف بومی استان و ۲۵ درصد بقیه شامل افراد غیر بومی بوده است.

  رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران، از کاهش ۲۲ درصدی کشته شدگان حوادث رانندگی در معابر درونشهری استان در ایام نوروز امسال خبر داد و افزود: ۸۰ درصد حوادث رانندگی منجر به فوت به دلیل لغزندگی سطح جاده با توجه به وضعیت جوی استان به وقوع پیوسته است.

  وی در خاتمه گفت:بیشترین حوادث رانندگی مربوط به خودروهای پراید با ۴۴ درصد و پژو با ۱۸ درصد به ثبت رسیده است، ضمن اینکه ۳۳ درصد از علت های تامه این حوادث به دلیل عدم رعایت حق تقدیم بوده است.

  برچسب ها :

  نظرات