آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ , Monday 16 July 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 69230
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  رئیس پلیس‌راه مازندران از ترافیک عادی و روان در محورهای استان خبر داد و گفت: در حال حاضر سطح جاده‌های مازندران لغزنده و هوای استان ابری است.

  ترافیک عادی و روان در محورهای مازندران

  “علیرضا قدمی”درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران امروز، گفت: در حال حاضر سطح جاده‌های مازندران لغزنده و هوای استان ابری است . وی افزود: با توجه به پایان تعطیلات نوروزی آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مواصلاتی مازندران به‌صورت عادی و روان است . رئیس پلیس‌راه مازندران با اعلام این که مهم‌ترین عامل تصادفات سرعت […]

  “علیرضا قدمی”درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران امروز، گفت: در حال حاضر سطح جاده‌های مازندران لغزنده و هوای استان ابری است .

  وی افزود: با توجه به پایان تعطیلات نوروزی آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مواصلاتی مازندران به‌صورت عادی و روان است .

  رئیس پلیس‌راه مازندران با اعلام این که مهم‌ترین عامل تصادفات سرعت غیرمجاز است، تصریح کرد: از نیمه دوم فروردین ماه با توجه به کاهش حجم ترافیک ، سرعت خودروها و همچنین تصاد‌فات افزایش می‌یابد که این امر موجب بروز حوادث ناگواری خواهد شد و توصیه ما به رانندگان این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب در محورهای استان تردد کنند .

  قدمی به رانندگان هشدار داد: همواره از تخلفات حادثه‌ساز پرهیز کرده و با این کار سلامت خود و خانواده را تضمین کنند .

  وی یادآور شد: با توجه به وضعیت جوی و مه‌آلود بودن ارتفاعات و محورهای کوهستانی استان توصیه ما به رانندگان رعایت کامل مقررات راهنمایی ورانندگی و توجه به هشدارهای پلیس است .

  رئیس پلیس‌راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

  برچسب ها :

  نظرات