آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ , Tuesday 17 July 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 69221
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۶
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  اتحادیه اروپا نسبت به اقدام اسرائیل در تخریب منازل فلسطینی‌ها در مناطق اشغالی کرانه باختری رود اردن ابراز ناامیدی کرده است.

  سفیر اتحادیه اروپا سیاست تخریب منازل فلسطینی‌ها توسط اسرائیل را محکوم کرد

  اتحادیه اروپا در حالی ناامیدی خود را از سیاست اسرائیل در تخریب خانه‌های فلسطینی ها در کرانه باختری اعلام کرده است که سفیر اتحادیه اروپا در سرزمین های اشغالی نیز این اقدام رژیم صهیونیستی را محکوم کرده است. لارس فابورگ آندرسن سفیر اتحادیه اروپا در جلسه ای که هفته گذشته با سرپرست جدید وزارت خارجه […]

  اتحادیه اروپا در حالی ناامیدی خود را از سیاست اسرائیل در تخریب خانه‌های فلسطینی ها در کرانه باختری اعلام کرده است که سفیر اتحادیه اروپا در سرزمین های اشغالی نیز این اقدام رژیم صهیونیستی را محکوم کرده است.

  لارس فابورگ آندرسن سفیر اتحادیه اروپا در جلسه ای که هفته گذشته با سرپرست جدید وزارت خارجه اسرائیل داشت، ضمن ابراز ناراحتی از تخریب منازل فلسطینی ها در کرانه باختری، تاکید کرد: اسرائیل نتوانسته است به تعهداتش مطابق قوانین بین المللی عمل کند و باید سیاست های خود را تغییر دهد.

  وی در نشست سفرای همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا تصریح کرد: استفاده از تدابیر و اقدامات اجباری مثل جابجایی های اجباری، تخلیه، تخریب و توقیف ساختمان ها و اموال و دارایی های فلسطینی ها و همچنین جلوکیری از ارسال کمک های انسان دوستانه، بر خلاف الزاماتی است که اسرائیل باید بر اساس قوانین بین المللی انجام دهد.

  وی افزود: در نتیجه ما اسرائیل را یک قدرت اشغالگر می دانیم و از آن می خواهیم تا به تعهدات خود در قبال فلسطینی ها عمل کند… به طور کامل این تخریب ها و توقیف را متوقف کند و اجازه دسترسی کامل کمک های انسان دوستانه را بدهد.

  اظهارات این مقام اروپایی برای نخستین بار در روزنامه صهیونیستی هاآرتص منتشر شده است. سخنگوی وزارت خارجه اسرائیل حاضر به اظهارنظر در این باره نشده است.

  برچسب ها :

  نظرات