آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ , Wednesday 18 July 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 69104
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۸
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  نیمه نخست دیدار صنعت نفت آبادان و پرسپولیس با برتری زردپوشان میزبان خاتمه یافت.

  صنعت‌نفت با برتری مقابل پرسپولیس به رختکن رفت

  آوای شمال/در ادامه هفته بیست و پنجم لیگ برتر از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (شنبه) تیم‌های صنعت‌نفت آبادان و پرسپولیس در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این دیدار با یک‌گل به سود میزبان خاتمه یافت. علی عبدالله‌زاده در دقیقه ۴۰ تک‌گل این دیدار را در نیمه نخست به ثمر رساند. علیرضا […]

  آوای شمال/در ادامه هفته بیست و پنجم لیگ برتر از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (شنبه) تیم‌های صنعت‌نفت آبادان و پرسپولیس در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این دیدار با یک‌گل به سود میزبان خاتمه یافت. علی عبدالله‌زاده در دقیقه ۴۰ تک‌گل این دیدار را در نیمه نخست به ثمر رساند.

  علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، سروش رفیعی، وحید امیری و مهدی طارمی، ۱۱ بازیکن تیم پرسپولیس در این دیدار بودند.

  صنعت‌نفت آبادان نیز با ترکیب ناصر سالاری، مجتبی ممشلی، حسین بغلانی، علی عبدالله زاده، رضا نورمحمدی، عزیز معبودی، حکیم نصاری، زبیر نیک نفس، مسلم مجدمی، اولیویرا و محمد شادکام به مصاف سرخپوشان تهرانی رفت.

  نیمه اول:

  دقیقه ۷: حرکت انفرادی  محمد زبیر نیک‌نفس و ارسال او پشت محوطه جریمه برای شادکام با دفع بیرانوند راهی به دروازه نیافت.

  دقیقه ۱۵: شوت محکم محسن مسلمان از پشت محوطه جریمه با دفع ناصر سالاری راهی کرنر شد.

  دقیقه ۲۴: ضربه فرشاد احمدزاده از پشت محوطه صنعت نفت با برخورد به مدافعان نفت بار دیگر تبدیل به یک ضربه کرنر برای سرخپوشان شد.

  دقیقه ۲۵: ارسال بلند محسن ربیع‌خواه از سمت چپ روی سر محسن مسلمان فرو آمد، اما ضربه سر او از کنار دروازه‌ نفت آبادان به بیرون رفت.

  دقیقه ۳۰: شوت سروش رفیعی از فاصله ۳۰ متری به تیر عمودی دروازه صنعت نفت آبادان برخورد کرد تا حساس‌ترین اتفاق نیم ساعت ابتدایی بازی رقم بخورد.

  دقیقه ۳۱: شوت نیک‌نفس از داخل محوطه جریمه پرسپولیس با اختلاف اندک از روی دروازه بیرانوند به خارج رفت.

  دقیقه ۳۵: سانتر رو به بیرون محسن ربیع‌خواه در یک رفت و برگشت به محسن مسلمان رسید که ضربه این بازیکن با برخورد به مدافعان صنعت نفت در اختیار ناصر سالاری قرار گرفت.

  دقیقه ۳۷: حکیم نصاری به دلیل خطا روی سروش رفیعی نخستین کارت زرد مسابقه را دریافت کرد.

  دقیقه ۴۰: سانتر محمد شادکام از سمت راست با ضربه سر علی عبدالله‌زاده از روی نقطه پنالتی دور از دستان علیرضا بیرانوند در دروازه پرسپولیس قرار گرفت.

  برچسب ها :

  نظرات