آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ , Wednesday 15 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 68444
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ فروردین, ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۴
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  رئیس جمهور در پیامی به رئیس جمهوری یونان، فرا رسیدن روز ملی این کشور را تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد دو کشور بتوانند با استفاده از ظرفیت های قابل توجه اقتصادی و ارتقاء سطح همکاری های متقابل روابط فیمابین را توسعه دهند.

  روحانی روز ملی یونان را تبریک گفت

  آوای شمال، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در پیامی به «پورو کوپیوس پاولو پولوس» رئیس جمهوری یونان، فرا رسیدن روز ملی این کشور را به دولت و ملت یونان تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد دو کشور با استفاده از ظرفیت های قابل توجه اقتصادی و ارتقاء سطح […]

  آوای شمال،

  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در پیامی به «پورو کوپیوس پاولو پولوس» رئیس جمهوری یونان، فرا رسیدن روز ملی این کشور را به دولت و ملت یونان تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد دو کشور با استفاده از ظرفیت های قابل توجه اقتصادی و ارتقاء سطح همکاری های متقابل بتوانند روابط فیمابین را توسعه دهند.

  متن پیام روحانی به شرح زیر است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  جناب آقای پورو کوپیوس پاولو پولوس

  رئیس جمهوری یونان

  فرا رسیدن روز ملی جمهوری یونان را به جناب عالی، دولت و مردم آن کشور صمیمانه تبریک می گویم.

  دو ملت ایران و یونان از ملت های تمدن ساز بشری بشمار می روند و همواره روابط مودت آمیز میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری یونان برقرار بوده است.

  کشورهای ما از ظرفیت های قابل توجه اقتصادی برخوردارند که می تواند در جهت شکوفایی اقتصادی و تامین منافع فیمابین مورد استفاده قرار گیرد. امیدوارم در سایه این همکاری ها، روابط فیمابین توسعه یابد.

  از خداوند متعال، سلامتی و موفقیت آن جناب و پیشرفت و سربلندی مردم یونان را مسالت دارم.

   

  برچسب ها :

  نظرات