آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ , Monday 13 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 68345
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۵
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرماندار محمودآباد خبر داد

  ثبت‌نام بیش از ۳۳۰ نفر در انتخابات شورا در شهرستان محمودآباد

  فرماندار محمودآباد از ثبت‌نام بیش از 330 نفر از متقاضیان حضور در رقابت انتخاباتی شوراهای شهر و روستاها در این شهرستان خبر داد.

  آوای شمال/ یحیی یوسف‌پور عصر امروز در گفت‌وگو با آوای شمال از ثبت‌نام بیش از ۳۳۰ نفر در انتخابات شورای شهر و روستای شهرستان محمودآباد خبر داد.

  وی افزود: تا ظهر امروز بر اساس آمار در شهر محمودآباد ۱۸ نفر، در شهر سرخ رود ۱۰ نفر، در بخش مرکزی ۱۶۰ نفر و در بخش سرخ‌رود ۱۴۱ نفر برای رقابت در انتخابات شوراهای شهر محمودآباد، سرخ‌رود، روستاهای بخش مرکزی و روستاهای بخش سرخ‌رود ثبت‌نام کردند تا مراحل بررسی صلاحیت‌ها و معرفی کاندیداهای نهایی در زمان مقرر انجام شود.

  فرماندار محمودآباد با بیان اینکه آخرین مهلت ثبت‌نام نامزدهای انتخابات پیش رو تا ساعات پایانی فردا است، خاطرنشان کرد: به تمامی افرادی که تمایل به شرکت در رقابت‌های انتخابات شوراها در شهرستان را دارند، توصیه می‌شود تا ثبت‌نام را به ساعات پایانی مهلت مقرر موکول نکنند تا در کمترین زمان ممکن نام‌نویسی از متقاضیان توسط متصدیان مستقر در فرمانداری و دبیرخانه انتخابات شهرستان صورت گیرد.

  یوسف‌پور در پاسخ به سوأل خبرنگار آوای شمال در خصوص همراه نداشتن برگه عدم سوء پیشینه توسط متقاضیان نام‌نویسی در انتخابات شوراها اظهار کرد: متقاضیان در صورت نداشتن این برگه می‌توانند ثبت‌نام خود را با پرکردن برگه خوداظهاری در ستاد انتخابات، مستقر در فرمانداری و بخشداری سرخ‌رود به پایان برسانند.

   رئیس ستاد انتخابات محمودآباد با اشاره به آمادگی کامل این شهرستان برای برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم تصریح کرد: رسانه‌ها نقش تأثیرگذاری در حضور پرشور مردم و انتخاب همراه با شعور دارند و امیدواریم با در نظرگرفتن اصل بی‌طرفی و جانبداری از کاندیداها به شکل گیری انتخاباتی شایسته کمک کنند.

   

  برچسب ها :

  نظرات