آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 27 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 68343
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۶
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرماندار محمودآباد عنوان کرد

  ثبت‌نام بیش از ۱۹۰ نفر برای رقابت در انتخابات شوراهای شهر و روستای محمودآباد

  فرماندار محمودآباد از ثبت‌نام بیش از 190 نفر در انتخابات شورا در شهرهای محمودآباد و سرخ‌رود و روستاهای دوبخش مرکزی و سرخ‌رود خبر داد.

  آوای شمال/ یحیی یوسف‌پور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تاکنون بیش از ۱۹۰ داوطلب انتخابات شوراهای شهر و روستا در این شهرستان ثبت‌نام کردند. 

  وی افزود: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو موجب افزایش اقتدار ملّی و امنیت پایدار و ارتقاء سرمایه اجتماعی درجامعه می‌شود که تعداد ۱۴ نفر در شهر محمودآباد و ۶ نفر در شهر سرخ‌رود ثبت‌نام کردند.

  فرماندار محمودآباد تصریح کرد: آمار تفکیکی داوطلبان ثبت‌نام شده در شهر و روستاهای محمودآباد به این ترتیب بوده که تعداد ۸۰ داوطلب از روستاهای بخش مرکزی و ۹۰ داوطلب از روستاهای بخش سرخ‌رود در این مرحله ثبت‌نام کردند.

  این مسؤول مهم‌ترین سیاست دولت در انتخابات پیش‌رو را برگزاری شفاف و روشن و ایمن و عدالت‌محور همراه با صیانت از آرای مردم در این رویداد مهم ملّی عنوان کرد و ادامه داد: این نگاه دولت سبب حضور حداکثری مردم و بیمه شدن انقلاب می‌شود.

  یوسف‌پور با اشاره به نقش به فعالان سیاسی و اجتماعی در مشارکت و آگاهی بخشی به مردم، خاطرنشان کرد: انتخابات صحنه رقابت است و نامزدهای انتخابات و فعالان آن باید از تخریب فاصله بگیرند و از تشویش اذهان عمومی فاصله بگیرند.

  وی از فعالیت بیش از ۶۰ گروه در قالب شبکه اجتماعی در شهرستان محمودآباد خبر داد و افزود: در آستانه انتخابات فعالیت‌های شبکه‌های مجازی به منظور پیشگیری از هرگونه جهت بخشی و تشویش اذهان و تخریب افراد رصد می‌شود.

  فرماندار محمودآباد در پایان گفت: با توجه به مدت یک هفته‌ای زمان نام‌نویسی کاندیدای انتخابات انتظار می‌رود افراد علاقه‌مند به حضور در انتخابات ثبت‌نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.

  برچسب ها :

  نظرات