آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ , Sunday 12 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت





 • کد مطلب : 68330
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  سرمربی تیم ملی فوتبال قطر گفت: کارلوس کی روش سناریو، خوب می سازد و فکر می کنم هالیوود بازیگری مانند وی را کم دارد.

  فوساتی: هالیوود بازیگری مانند کی روش را کم دارد/ سرمربی ایران تمرکز بازیکنان را بر هم می زد

  آوای شمال/خورخه فوساتی، سرمربی تیم ملی فوتبال قطر درباره شکست این تیم مقابل ایران گفت: فکر می کنم هالیوود بازیگری مانند کی‌روش کم دارد چراکه وی نقش خود  را خوب بازی می‌کند و بسیاری از سناریوها را می‌سازد. وی ادامه داد: مسئولیت این شکست را به عهده می گیرم و از هواداران بابت آن عذرخواهی […]

  آوای شمال/خورخه فوساتی، سرمربی تیم ملی فوتبال قطر درباره شکست این تیم مقابل ایران گفت: فکر می کنم هالیوود بازیگری مانند کی‌روش کم دارد چراکه وی نقش خود  را خوب بازی می‌کند و بسیاری از سناریوها را می‌سازد.

  وی ادامه داد: مسئولیت این شکست را به عهده می گیرم و از هواداران بابت آن عذرخواهی می‌کنم.

  تاکید می کنم به هیچ وجه به کی روش فحاشی نکردم  اما وی بازیگر توانمندی است. کی روش در جریان بازی به من گفت که با داور چهارم صحبت نکنم اما برای بر هم زدن تمرکز پدرو میگل با وی صحبت کرد.
  فوساتی افزود: با کی روش صحبتی نکردم. تنها به داور چهارم گفتم وی می خواهد تمرکز بازیکنانم را از بین ببرد. در کل چنین رفتارهایی شایسته سرمربی تیم ملی ایران نیست.
  وی درباره شکست قطر در این دیدار تصریح کرد: تنها برای شکست دادن تیم ایران برنامه ریزی کرده بودیم و بهترین فرصت بود تا با کسب پیروزی، امید خود را برای صعود به جام جهانی زنده نگه داریم. متاسفانه با صبر و حوصله بازی نکردیم و استرس زیاد باعث شد نتوانیم بازی خوبی را به نمایش گذاریم.
  سرمربی تیم ملی فوتبال قطر در پایان خاطرنشان کرد: بازی خوبی را به نمایش نگذاشتیم و  می توانستیم دست کم یک نتیجه تساوی به دست آوریم. چند فرصت گلزنی را روی دروازه حریف خلق کردیم اما به گل نرسیدیم. هرچند در وضعیت بدی قرار گرفته ایم اما نا امید نمی شویم و تا آخرین لحظه به تلاش ادامه می دهیم. دیدار بسیار حساسی مقابل ازبکستان پیش رو داریم. اگر در این دیدار به پیروزی برسیم و نتایج دیگر به سود قطر رقم بخورد، باز هم امید ما زنده می شود.

  برچسب ها :

  نظرات