آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ , Monday 13 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 68294
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  ستاد مشترک انتخاباتى اقوام ایرانى با صدور نامه ای خطاب به ستاد انتخابات وزارت کشور از عدم پذیرش مصدق و یا تائیدیه هاى تحصیلى معتبر مدارک تحصیلات دانشگاهی انتقاد کرد.

  نامه ستاد مشترک انتخاباتى اقوام ایرانى به وزارت کشور

  آوای شمال/ستاد مشترک انتخاباتى اقوام ایرانى با صدور نامه ای خطاب به ستاد انتخابات وزارت کشور از عدم پذیرش  مصدق و یا تائیدیه هاى تحصیلى معتبر مدارک تحصیلات دانشگاهی انتقاد کرد. متن این نامه به شرح ذیل است: ریاست محترم ستاد انتخابات وزارت کشور ریاست محترم هیئت مرکزى نظارت بر انتخابات با سلام؛ مستحضر هستید […]

  آوای شمال/ستاد مشترک انتخاباتى اقوام ایرانى با صدور نامه ای خطاب به ستاد انتخابات وزارت کشور از عدم پذیرش  مصدق و یا تائیدیه هاى تحصیلى معتبر مدارک تحصیلات دانشگاهی انتقاد کرد.

  متن این نامه به شرح ذیل است:

  ریاست محترم ستاد انتخابات وزارت کشور
  ریاست محترم هیئت مرکزى نظارت بر انتخابات

  با سلام؛
  مستحضر هستید برخى از مراکز آموزش عالى به دلایلى از جمله بدهکارى فارغ التحصیلان و عدم اتمام دوران طرح و غیره، اصل مدرک تحصیلى به فارغ التحصیلان را تحویل نداده و به جاى آن گواهى تحصیلى یا مصدق مدرک ارایه مى دهند.

  اخبار واصله حاکى است که برخى مراکز ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات، از پذیرش گواهى یا مصدق معتبر مدارک تحصیلى امتناع و ثبت نام را منوط به ارائه اصل مدرک تحصیلى دانسته و اعتبارى براى مصدق قانونى مدارک و تائیدیه هاى تحصیلى صادره از دانشگاه ها قائل نیستند.

  همانگونه که در مورد گواهى سوءپیشینه جهت تسهیل در امور ثبت نام داوطلبان تدبیر مناسبى اندیشیده شد، خواهشمند در خصوص پذیرش مصدق و یا تائیدیه هاى تحصیلى معتبر متقاضیان ثبت نام با توجه به ایام تعطیلى مراکز آموزش عالى رهنمود لازم به دوایر ثبت نام ابلاغ گردد تا حقى از دواطلبانى که مدارک تحصیلى شان صادر اما در دسترس نداشته و یا در شرف صدور است، ضایع نگردد.

  ستاد مشترک انتخاباتى اقوام ایرانى  ٩۶/١/٣

  برچسب ها :

  نظرات