آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ , Wednesday 15 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 68267
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  در نزدیکی اسکله کندالو قشم دو قایق مسافری باهم تصادف کردند که در نتیجه این تصادف دو تن زخمی و یک کودک پنج ساله جان خود را از دست داد.

  برخورد دو قایق‌ در قشم جان کودک پنج ساله را گرفت

  آوای شمال/پیش از ظهر امروز در نزدیکی اسکله کندالو قشم دو قایق مسافری با هم تصادف کردند که در نتیجه این تصادف دو تن زخمی و یک کودک پنج ساله جان خود را از دست داد. آنچه شاهدان محلی عنوان می‌کنند حاکی از آن است که بی احتیاطی یکی از ملوانان این قایق‌ها باعث این […]

  آوای شمال/پیش از ظهر امروز در نزدیکی اسکله کندالو قشم دو قایق مسافری با هم تصادف کردند که در نتیجه این تصادف دو تن زخمی و یک کودک پنج ساله جان خود را از دست داد.

  آنچه شاهدان محلی عنوان می‌کنند حاکی از آن است که بی احتیاطی یکی از ملوانان این قایق‌ها باعث این تصادف دریایی شده است.

  در این حادثه امیرعلی بیات کودک پنج ساله مشهدی در اثر ضربه وارد شده به سر جان خود را از دست داد.

  بنا به اظهار سید محمدامین جعفری دبیر و نماینده ویژه ستاد اجرایی خدمات سفر قشم در این حادثه محسن بیات که خود نیز پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب و پدر متوفی است از ناحیه گوش چپ و سر دچار خونریزی و ضرب دیدگی شده است.

  بجز وی جعفر بهمنی‌فر نیز که در این حادثه در قایق سانحه دیده حضور داشته است از ناحیه سینه دچار آسیب دیدگی جزیی شده و هم اکنون تحت مراقبت هستند.

  طبق اطلاعات واصله حال عمومی مجروحان این حادثه رضایت بخش است.

  ستاد اجرایی خدمات سفر قشم به دستور فرزین حقدل قائم مقام این ستاد تشکیل جلسه فوق‌العاده داده و گروه‌هایی جهت تحقیق و تفحص در خصوص این حادثه به محل اعزام شدند.

  به گزارش خبرگزاری فارس از قشم ، ستاد اجرایی خدمات سفر قشم ضمن ابراز همدردی با خانواده داغ دیده تا روشن شدن تمامی ابعاد این پرونده و اعمال اقدامات قانونی علیه عوامل این حادثه، به مسافرین و ملوانان توصیه اکید می‌کند تا موارد و‌ موازین ایمنی و استانداردهای دریابانی و دریانوردی را رعایت نمایند تا دیگر شاهد حوادثی از این دست در منطقه نباشیم.

   

  برچسب ها :

  نظرات