آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ , Sunday 12 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 68241
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ فروردین, ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۵
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  با این فناوری دیگر نگران شنیده شدن مکالمات خود توسط دیگران نباشید.

  انگشتتان را به بلندگوی تلفن تبدیل کنید! +فیلم

  آوای شمال/یکی از مشکلات گوشی‌های  تلفن همراه و حتی هندزفری ها امکان شنیدن مکالمه ما با مخاطبمان توسط افراد دیگر است. به طوری که هر چقدر هم میزان صدای مکالمه در گوشی را کم کنیم بازهم افراد نزدیک به ما خواهند شنید. یک شرکت  در عرصه فناوری‌های نوین دست بندی را طراحی کرده است که […]

  آوای شمال/یکی از مشکلات گوشی‌های  تلفن همراه و حتی هندزفری ها امکان شنیدن مکالمه ما با مخاطبمان توسط افراد دیگر است. به طوری که هر چقدر هم میزان صدای مکالمه در گوشی را کم کنیم بازهم افراد نزدیک به ما خواهند شنید.

  یک شرکت  در عرصه فناوری‌های نوین دست بندی را طراحی کرده است که مانند یک هندزفری با فناوری بلوتوث به گوشی هوشمند متصل شده  و هنگامی‌که با شما تماس می‌گیرند کافی است در یک اقدام جالب انگشت اشاره دستی که دستبند هوشمند بر آن بسته‌شده را در کنار گوش قرار دهید تا صدای مخاطبتان را بشنوید درحالی‌که نزدیک‌ترین فرد به شما هم صدای آن طرف خط را نخواهد شنید، یا به‌عبارت‌دیگر بر اساس شعار این شرکت برای محصولش صدا را لمس خواهید کرد و  نگرانی از شنیده شدن مکالماتتان را توسط دیگران به فراموشی بسپارید.

  از قابلیت‌های دیگر این دست بند می‌توان به امکان استفاده به عنوان بند هرگونه ساعت از کلاسیک تا هوشمند اشاره کرد.

  این دستبند دارای نرم‌افزاری برای گوشی‌های هوشمند نیز هست که به کمک آن به‌عنوان یک دست بند گزارش گیر از فعالیت‌های روزانه  مانند نرم‌افزار و دستبندهای حوزه سلامتی نیز عمل خواهد کرد.

  از دیگر ویژگی‌های این دستبند به کمک نرم‌افزار قابل‌نصب در گوشی هوشمندش، یادآوری تماس، اعلان و هشدار هوشمند و نیز ارائه گزارش وضعیت  و میزان  تماس با مخاطبین را می‌توان اشاره کرد.

  انگشتتان را به بلندگوی تلفن تبدیل کنید! +فیلم

  در ویدئوی زیر با این فناوری بیشتر آشنا شوید.

  ۰۰:۱۷ ۰۱:۵۱

  برچسب ها :

  نظرات