آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 27 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 68190
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ فروردین, ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۵
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  به‌ دنیال حمله توپخانه‌ای رژیم صهیونیستی به جنوب نوار غزه یک فلسطینی به شهادت رسید و ۲ فلسطینی دیگر زخمی شدند.

  ۳ شهید و مجروح در حمله توپخانه‌ای صهیونیستی به نوار غزه

  آوای شمال/حمله توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی به شرق شهر «رفح»، در جنوب نوار غزه به شهادت یک فلسطینی و زخمی شدن دو فلسطینی دیگر منجر شد. شاهدان عینی در این خصوص به خبرنگار فارس در غزه گفتند که این حمله گروهی از جوانان فلسطینی را هدف گرفت که در حوالی منطقه مرزی شرق شهر رفح […]

  آوای شمال/حمله توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی به شرق شهر «رفح»، در جنوب نوار غزه به شهادت یک فلسطینی و زخمی شدن دو فلسطینی دیگر منجر شد.

  شاهدان عینی در این خصوص به خبرنگار فارس در غزه گفتند که این حمله گروهی از جوانان فلسطینی را هدف گرفت که در حوالی منطقه مرزی شرق شهر رفح حضور داشتند.

  به گفته این شاهدان درحالی در این حمله یک جوان فلسطینی کشته و دو جوان دیگر زخمی شدند که پیشتر منطقه شاهد پرواز پهپادهای شناسایی صهیونیستی در محل بود.

  در این راستا، «اشرف القدره»، سخنگوی وزارت بهداشت و درمان دولت حماس در غزه اعلام کرد که جوان فلسطینی به شهادت رسیده «شعبان ابو عاذره» و ۱۸ ساله است.

  این حمله پس از آن صورت گرفت که ارتش رژیم صهیونیستی بعد از ظهر سه‌شنبه (دیروز) از پایان بزرگترین رزمایش خود طی دو سال اخیر در مناطق مرزی نوار غزه خبر داد.

  براساس اعلام ارتش رژیم صهیونیستی در این رزمایش ۲ هزار نظامی ذخیره، دو لشکر پیاده نظام، دو لشکر زره پوش و نیروی هوایی این رژیم مشارکت داشتند.

  «گادی آیزنکوت»، رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی طی بازید از روند برگزاری مانور طی سخنانی مقابل نظامیان شرکت‌کننده در رزمایش، اظهار داشت: «وظیفه ما این است که برای هر نبرد غیرمنتطره‌ای آماده باشیم و نیروهایشان در بهترین شرایط ممکن باشند».

  در پایان رزمایش مقرر گردید، شمار نظامیان صهیونیستی در مرزهای نوار غزه طی عید «فصح» یهود افزایش یابد.

   

  برچسب ها :

  نظرات