آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 27 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 68182
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ فروردین, ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۱
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  اگر در چنین شرایطی در این جنگ نیروهای ما موفق شدند جزایر را حفظ کنند این نشان قدرت فائق و غیر قابل مقایسه نیروهای جمهوری اسلامی در مقابل عراقی هاست. ما سخت ترین مناطق عراق را در اختیار خود داریم.

  تحلیل هاشمی از عملیات خیبر

  آوای شمال/رخدادهای ۳ فروردین ۶۳ چکیده: هاشمی: رژیم بعثی عراق بیش از ۱۰۰۰ بار از سلاح شیمیایی استفاده کرده است. تا کنون ۲۷۰۰ تن از بچه های ما شیمیایی شده اند و ۴۰ نفر از این رزمندگان تا کنون شهید شده اند. آیت الله مشکینی: در خطبه های نماز جمعه نباید له یا علیه کاندیداها […]

  آوای شمال/رخدادهای ۳ فروردین ۶۳

  چکیده:

  • هاشمی: رژیم بعثی عراق بیش از ۱۰۰۰ بار از سلاح شیمیایی استفاده کرده است.

  • تا کنون ۲۷۰۰ تن از بچه های ما شیمیایی شده اند و ۴۰ نفر از این رزمندگان تا کنون شهید شده اند.

  • آیت الله مشکینی: در خطبه های نماز جمعه نباید له یا علیه کاندیداها تبلیغ شود.

  هاشمی: عراقی ها حتی یک متر نیز در جزایر مجنون پیشروی نکرده اند

  اولین نماز جمعه در ششمین بهار آزادی در میعادگاه عاشقان الله در دانشگاه تهران و خیابان های اطراف با حضور انبوه مردم خداجوی تهران به امامت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجلس کشورمان برگزار شد.

  آقای هاشمی در خطبه های نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به موضوع عملیات خیبر و تصرف جزایر مجنون از سوی رزمندگان اسلام گفت: بخشی از نیروهای پیاده ما در مقابل عظیم ترین قدرت عراقی ها با آن همه گلوله موفق شد که جزیره را حفظ کند و نیروهای دشمن را منهدم کند و حتی یک متر هم اجازه نداد به جلو بیاید از این بالاتر اسلحه شیمیایی است من نمی دانم چقدر بمب و گلوله شیمیایی در جزیره ریخته شده است چون حساب ندارد.

  هاشمی افزود: اگر در چنین شرایطی در این جنگ نیروهای ما موفق شدند جزایر را حفظ کنند این نشان قدرت فائق و غیر قابل مقایسه نیروهای جمهوری اسلامی در مقابل عراقی هاست. ما سخت ترین مناطق عراق را در اختیار خود داریم و این نشان دهنده توانایی رزمندگان اسلام در انجام عملیات در هر نقطه از عراق می باشد.

  امام جمعه موقت تهران درباره وسعت به کارگیری سلاح های شیمیایی از سوی عراق نیز گفت: میزان به کارگیری سلاح ها از هزار مورد بیشتر بوده است و بر اساس آمار ما تا کنون ۲۷۰۰ تن از بچه های ما در این رابطه از جبهه به بیمارستان منتقل شده اند که ۴۰ نفرشان تا کنون شهید شده اند و نصف از اینها تا کنون برگشته اند به جبهه.(۶)

  آیت الله مشکینی: کاندیداها اگر فردی را صالح تر از خود تشخیص دادند به نفع او کنار بروند

  نماز جمعه این هفته شهر مقدس قم در مدرسه امام صادق (ع) و خیابان های اطراف با حضور انبوه مردم خداجوی قم و زائران حرم حضرت معصومه(س) به امامت آیت الله مشکینی برگزار شد.

  آیت الله مشکینی در خطبه های این هفته نماز جمعه قم با اشاره به موضوع انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: در خطبه های نماز جمعه نباید له و یا علیه کاندیداها تبلیغ شود، ائمه جمعه فقط باید راهنمای مردم باشند ولی اگر کسی از آنان پرسید، می توانند فردی را که به نظر آنان صالح تر است معرفی کنند ولی بدگویی و تبلیغات منفی نباید انجام شود.

  آیت الله مشکینی افزود: به کاندیداها نیز توصیه می کنم که اگر فردی را صالح تر از خود تشخیص دادند به نفع او کنار بروند البته این مسئله الزامی نیست ولی موجب می شود تا مردم راحت تر بتوانند افراد صالح را بشناسند.(۷)

  منابع:

  ۶٫ اطلاعات، ۵ فروردین ۶۳، ص ۷
  ۷٫ اطلاعات، ۵ فروردین ۶۳، ص

   

  برچسب ها :

  نظرات