آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ , Friday 29 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 68173
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۲
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  سرمربی تیم ملی فوتبال قطر گفت:حرف‌های کی‌روش در مورد تیم ملی قطر درست نیست او باید بهتر از این عمل می کرد.

  فوساتی: حرف‌های کی‌روش در مورد تیم ملی قطر درست نیست

  آوای شمال، خورخه فوساتی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ایران  اظهار داشت: در ابتدا باید بگویم در حال حاضر تمام تمرکزمان روی جام جهانی ۲۰۱۸ است، نه ۲۰۲۲ و باید به این جام جهانی برسیم، چون می‌دانیم اگر به جام جهانی روسیه برویم چه تجربه خوبی برای جام جهانی بعدی نصیب‌مان خواهد شد. […]

  آوای شمال،

  خورخه فوساتی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ایران  اظهار داشت: در ابتدا باید بگویم در حال حاضر تمام تمرکزمان روی جام جهانی ۲۰۱۸ است، نه ۲۰۲۲ و باید به این جام جهانی برسیم، چون می‌دانیم اگر به جام جهانی روسیه برویم چه تجربه خوبی برای جام جهانی بعدی نصیب‌مان خواهد شد.
  وی در واکنش به اظهارات اخیر سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان خاطر نشان کرد: درباره صحبت‌های کارلوس کی‌روش که به دلیل حضور بازیکنان با ملیت دیگر در تیم ملی قطر از فدراسیون فوتبال این کشور انتقاد کرده ،در نظر دارم شفاف صحبت کنم. این حرف‌ها درست نیست و او باید بهتر از این عمل می‌کرد.
  سرمربی تیم ملی فوتبال قطر ادامه داد: کی‌روش پرتغالی است و همین اتفاق در تیم ملی پرتغال هم رخ داده و بازیکنان با ملیت‌های دیگر در تیم ملی این کشور هستند، اما یک بار نشنیدم کی‌روش در این باره صحبتی داشته باشد. ما با کسی جنگ نداریم. اینجا زمین فوتبال است و می‌خواهیم فوتبال بازی کنیم.
   فوساتی همچنین تصریح کرد: من به بازیکنانم برای دیدار با ایران اطمینان دارم، چون در حال حاضر در بهترین شرایط هستیم. امیدوارم هواداران قطری در بازی با ایران از تیم ملی کشورشان به خوبی حمایت کنند. نمی‌دانم مردم چقدر به این بازی علاقه دارند، اما امیدوارم با یک ورزشگاه پر از هیجان روبه‌رو شویم.
  سرمربی تیم ملی قطر افزود:تا به امروز تیمی نتوانسته است به ایران گل بزند.این موضوع اتفاقی نیست و باید بگویم آنها در دفاع فوق العاده عمل می کنند. این در حالی است که تیم ایران در حمله هم راه های زیادی برای گلزنی دارد.

  وی افزود: من بازی های زیادی از ایران و قطر را دیده ام اما باید بگویم در بازی رفت قطر فرصت های زیادی برای گلزنی داشت.

  برچسب ها :

  نظرات