آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 2 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت





 • کد مطلب : 68033
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۷
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  استاندار هرمزگان گفت: در استان در سال ۹۶ با تمام توان تلاش می‌کنیم تا با توجه به ظرفیت‌های این استان، در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال طبق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی گام برداریم و این مسئله مهم در دستور کار مدیریت عالی و مجموعه مدیران استان است.

  تولید و اشتغال‌زایی سرلوحه کار مجموعه مدیریت استان هرمزگان در سال ۹۶ است

  آوای شمال/جاسم جادری با تبریک سال نو به نامگذاری سال ۱۳۹۶ به عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره‌کرد و اظهارداشت: اقتصاد مقاومتی موضوعی بنیادین و اساسی در راستای رفع مشکلات و شکوفایی اقتصاد کشور است که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفته است. وی تصریح‌کرد: در […]

  آوای شمال/جاسم جادری با تبریک سال نو به نامگذاری سال ۱۳۹۶ به عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره‌کرد و اظهارداشت: اقتصاد مقاومتی موضوعی بنیادین و اساسی در راستای رفع مشکلات و شکوفایی اقتصاد کشور است که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفته است.

  وی تصریح‌کرد: در سال ۹۵ که به عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده بود، دولت در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و منویات رهبر معظم انقلاب اقدامات مهمی را آغاز کرد که استان هرمزگان نیز در این زمینه پیشرو بود.

  استاندار هرمزگان افزود: استان هرمزگان با توجه به داشتن ظرفیتهای کم نظیر از استان‌های بسیار مهم اقتصادی در کشور به شمار می‌رود و این استان در سال ۹۵ با اجرای اقدامات مهمی از جمله در زمینه رفع موانع تولید، افزایش صادرات غیرنفتی، جذب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و واگذاری پروژه‌های نیمه‌تمام به بخش غیردولتی توانست رتبه برتر اقتصاد مقاومتی در کشور را کسب کند.

  جادری موضوع تولید و اشتغال را از مسائل بسیار مهم برای اقتصاد کشور دانست و ابرازداشت: اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی موجب رونق تولید و در پی آن ایجاد اشتغال پایدار می‌شود و همه باید این دو موضوع مهم را که در نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری مورد توجه قرار گرفته را سرلوحه کار خود قرار دهند.

  وی بیان‌کرد: در استان هرمزگان نیز در سال ۹۶ با تمام توان تلاش می‌کنیم تا با توجه به ظرفیت‌های این استان، در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال طبق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی گام برداریم و این مسئله مهم در دستور کار مدیریت عالی و مجموعه مدیران استان هرمزگان است.

  برچسب ها :

  نظرات