آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 26 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 68029
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ فروردین, ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۹
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  فرماندار شهرستان رامیان گفت: در دو روز اخیر ۱۰۱ نفر برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در شهرستان رامیان ثبت‌نام کرده‌اند.

  ۱۰۱ نفر برای انتخابات شوراها در شهرستان رامیان ثبت‌نام کردند

  آوای شمال، جواد صادقلو عصر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: برای ۴ شهر شهرستان رامیان تا پایان دومین روز ثبت‌نام‌ها ۲۸ نفر کاندیدای حضور در انتخابات شوراهای شهر شده‌اند که از این تعداد ۲۷ نفر مرد و یک نفر زن است. فرماندار شهرستان رامیان ادامه داد: برای انتخابات شوراهای روستایی شهرستان رامیان نیز در […]

  آوای شمال،

  جواد صادقلو عصر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: برای ۴ شهر شهرستان رامیان تا پایان دومین روز ثبت‌نام‌ها ۲۸ نفر کاندیدای حضور در انتخابات شوراهای شهر شده‌اند که از این تعداد ۲۷ نفر مرد و یک نفر زن است.

  فرماندار شهرستان رامیان ادامه داد: برای انتخابات شوراهای روستایی شهرستان رامیان نیز در ۲ روز اخیر ۷۳ نفر در دو بخش مرکزی و فندرسک ثبت‌نام کرده‌اند.

  وی تصریح کرد: در بخش مرکزی شهرستان رامیان تاکنون ۴۰ نفر ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۳۸ نفر مرد و ۲ نفر زن هستند.

  فرماندار شهرستان رامیان یادآور شد: در بخش فندرسک شهرستان رامیان نیز تاکنون ۳۳ نفر ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۳۲ نفر مرد و یک  نفر زن هستند.

  صادقلو اظهار کرد: انتخابات شوراهای شهر شهرستان رامیان در ۴ شهر رامیان، خان ببین، دلند و تاتارعلیا برگزار خواهد شد و در حال حاضر همه عوامل اجرایی در محل فرمانداری شهرستان رامیان آماده برای انجام وظایف قانونی خود هستند.

  فرماندار شهرستان رامیان اظهار داشت: تا ۶ فروردین سال ۹۶ از داوطلبان انتخابات شوراها در همه فرمانداری ها و بخشداری‌ها  نام‌نویسی می‌شود و در این مدت همه فرمانداری ها از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ و در صورت عدم پایان مراحل ثبت‌نام تا ساعت ۱۶ ارائه خدمت می‌کنند.

  برچسب ها :

  نظرات