آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 2 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 68021
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ فروردین, ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۴
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  معاون ستاد مدیریت بحران شهرستان سیرجان گفت: پس از سرریز سد تنگوییه هم‌اکنون رودخانه منطقه کهن‌شهر، امام‌زاده علی و نجف‌شهر را در بر گرفته است.

  رودخانه سرریزشده تنگوئیه به نجف‌شهر رسید/ نجات جان یک خانواده چهارنفره در مسیر عبور رودخانه

  آوای شمال/رودخانه سرریزشده تنگوئیه به نجف‌شهر سیرجان  رسیده اما جای نگرانی نیست. وی با بیان اینکه با توجه به مویرگی شدن جریان آب و پخش آن در منطقه خطری کسی را تهدید نمی‌کند، گفت: اما ساکنین این منطقه باید ضمن هوشیاری کامل از هرگونه تغییر در مسیر رودخانه‌ها خودداری کنند. معاون ستاد مدیریت بحران شهرستان […]

  آوای شمال/رودخانه سرریزشده تنگوئیه به نجف‌شهر سیرجان  رسیده اما جای نگرانی نیست.

  وی با بیان اینکه با توجه به مویرگی شدن جریان آب و پخش آن در منطقه خطری کسی را تهدید نمی‌کند، گفت: اما ساکنین این منطقه باید ضمن هوشیاری کامل از هرگونه تغییر در مسیر رودخانه‌ها خودداری کنند.

  معاون ستاد مدیریت بحران شهرستان سیرجان افزود: ساعتی پیش نیروهای آتش‌نشانی سیرجان جان ۴ نفر از یک خانواده را که قصد عبور از عرض این رودخانه را داشتند نجات دادند.

  وی خاطر‌نشان کرد: این خانواده با یک دستگاه وانت قصد عبور از رودخانه تنگوییه را داشتند که به‌دلیل شدت جریان آب در بستر رودخانه گیر افتاده بودند.

  آرش با ابراز اینکه نیروهای آتش‌نشان پس از ساعت‌ها تلاش موفق شدند جان این ۴ نفر را نجات دهند، گفت: به‌دلیل شدت جریان آب ماشین وانت و یک دستگاه بولدوزر که برای نجات آمده بود در رودخانه ماندند.

  معاون ستاد مدیریت بحران شهرستان سیرجان با اشاره به اینکه مسئولان ستاد مدیریت بحران شهرستان در محل حادثه حضور دارند، تصریح کرد: پس از سرریز سد تنگوییه، هم‌اکنون رودخانه منطقه کهن‌شهر، امام‌زاده علی و نجف‌شهر را در بر گرفته است.

  برچسب ها :

  نظرات