آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ , Tuesday 14 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 67916
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ اسفند, ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۵
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  شب گذشته پرواز شرکت «آتا» در مسیر اهواز به سمت مشهد به دلیل وخیم بودن حال یک خانم باردار مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه اصفهان شد.

  فرود اضطراری هواپیمای اهواز-مشهد در فرودگاه اصفهان

  آوای شمال/پرواز شرکت «آتا» در مسیر اهواز به سمت مشهد به دلیل وخیم بودن حال یک خانم باردار، در ساعت ۲۳:۴۵ دقیقه شب گذشته مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان شد و با هماهنگی به عمل آمده با اورژانس، مسافر مذکور به بیمارستان منتقل شد. فرودگاه شهید بهشتی اصفهان در ۱۰ ناتیکال […]

  آوای شمال/پرواز شرکت «آتا» در مسیر اهواز به سمت مشهد به دلیل وخیم بودن حال یک خانم باردار، در ساعت ۲۳:۴۵ دقیقه شب گذشته مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان شد و با هماهنگی به عمل آمده با اورژانس، مسافر مذکور به بیمارستان منتقل شد.

  فرودگاه شهید بهشتی اصفهان در ۱۰ ناتیکال مایلی شرقی اصفهان در منطقه کویری، با ارتفاع هزار و ۵۴۲ متر از سطح دریا و در مساحت هزار و ۴۱ هکتار با هدف ارائه خدمات هوایی برنامه‌ای و غیربرنامه‌ای، آموزشی و انجام پروازهای مسافری در سال ۱۳۶۱ تأسیس و رسماً به صورت عملیاتی وارد ناوگان هوایی کشور شد.

  این فرودگاه دارای سیستم‌ها و تجهیزات ناوبری NDB, DME ,ILS DME, DVOR, و رادار اپروچ (SSR-PSR)، خودروهای کف‌ساز، ماشین‌های برف‌روب و جاروب جهت ایمنی مناطق پروازی و دو باند به طول ۴ هزار و ۳۹۷ متر و عرض ۴۵ متر و به شماره باندهای ۲۶ راست /۰۸ چپ و ۲۶ چپ/۰۸ راست و ۱۳ تاکسی وی و اپرون به مساحت ۱۱۲ هزار و ۴۶۴ مترمربع با ۱۰ جایگاه پذیرش برای انواع هواپیماهای مسافربری موجود و ترمینال پروازهای داخلی به مساحت ۱۳ هزار و ۷۵۰ مترمربع و ترمینال خارجی با سطح زیربنای ۷ هزار و ۳۰۰ مترمربع است.

   

  برچسب ها :

  نظرات