آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ , Wednesday 15 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 67895
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ اسفند, ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۶
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  رئیس اورژانس 115 محمودآباد خبر داد

  استقرار ۵ دستگاه آمبولانس در نقاط مختلف محمودآباد/ استفاده آزمایشی موتورلانس اورژانس ۱۱۵ در نوروز ۹۶

  رئیس اورژانس 115 محمودآباد از استقرار روزانه پنج دستگاه آمبولانس در نوروز 96 جهت ارائه خدمات بهتر به مسافران خبر داد و گفت: موتورلانس اورژانس 115 نیز برای سرعت بخشیدن به خدمات پیش بیمارستانی در این ایام به‌کارگیری می‌شود.

  آوای شمال/ حمیدرضا فرنیا امشب در گفت‌وگو با خبرنگار آوای شمال با تبریک فرارسیدن سال نو و تعطیلات عید نوروز از استقرار روزانه پنج دستگاه آمبولانس از ۲۴ اسفند تا ۱۵ فروردین ۹۶ جهت ارائه خدمات بهتر به مسافران خبر داد و گفت: این استقرار همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۶ تا ۲۰ در پنج نقطه شهرستان در خیابان اصلی و در معرض دید شهروندان و مسافران صورت می‌گیرد.

  وی افزود: استفاده آزمایشی موتورلانس با مساعدت رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی مازندران و مدیریت شبکه بهداشت و درمان محمودآباد جهت سرعت عمل در اعزام کارشناس اورژانس بر بالین مصدوم یا بیمار و غلبه بر ترافیک از دیگر برنامه‌های این ایام است.

  رئیس اورژانس ۱۱۵ شهرستان محمودآباد خاطرنشان کرد: اتوبوس آمبولانس اورژانس ۱۱۵ مازندران نیز در روزهای چهارم و نهم فروردین در شهر محمودآباد و سرخ رود مستقر می‌شود تا خدمات بهتری به شهروندان و مسافران نوروزی ارائه کنیم.

  فرنیا با اشاره به راه اندازی سه ایستگاه سلامت اورژانس در شهرستان اظهار کرد: این ایستگاه‌ها با حضور ۶ نیرو به‌صورت روزانه از ۲۵ اسفند تا ۱۵فروردین در پارک طاهباز، جنب بانک تجارت و میدان معلم سرخ‌رود دایر است.

  این مسؤول بیان داشت: در ایستگاه سلامت پارک طاهباز علاوه بر امکانات دیگر ایستگاه‌های سلامت، دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی، امکانات پخش فیلم‌های آموزشی و برنامه‌های آموزشی و همچنین مولاژ جهت آموزش احیاء برای شهروندان و مسافرین فراهم شده است.

  رئیس اورژانس ۱۱۵ محمودآباد با اشاره به آمادگی کامل این دستگاه خدماتی در ایام تعطیلات نوروز گفت: در نوروز ۹۶ همچنین با اضافه شدن دو دستگاه آمبولانس بنز اسپرینتر ۳۱۵ با امکانات کامل پزشکی از نظر خودرویی و تجهیزات پزشکی در وضعیت بسیار مناسبی قرار داریم.

  وی افزود: امسال امکان استقرار بالگرد به‌دلیل نداشتن فضای مناسب در شهرستان وجود ندارد و امید است با هماهنگی‌های بین بخشی، بسترسازی فضاهای کارشناسی شده صورت گیرد تا امکان استفاده شهروندان از این امکانات میسر شود.

  این مسؤول در پایان با تبریک سال نو به همشهریان و مسافران نورزی اظهار کرد:  مسافران و گردشگران نوروزی که قصد سفر به شمال کشور را دارند، به نکات ایمنی به ویژه در بحث توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی و همچنین استفاده از سیستم‌های استاندارد گرمایشی در اماکن استیجاری از بروز حوادث تلخ جلوگیری نموده تا سالی کم‌حادثه را شاهد باشیم.

  برچسب ها :

  نظرات